Yeni Bir Amerikan Komedisi: The Crew

The Crew, Jeff Lowell tarafından Netflix için yaratılan ve 15 Şubat 2021’de gösterime girecek olan yeni bir Amerikan komedi televizyon dizisidir.

Konusu Ne

The Crew‘da başrol oyuncusu Kevin James, Bobby Spencer Racing adlı kurgusal bir NASCAR takımının ekip şefini canlandırıyor. Takım sahibi emekliye ayrılarak görevi kızı Catherine’e (Jillian Mueller) bıraktığında James onun takımı modernize etme çabalarına karşı kendini ve ekibini korumak zorunda kalıyor.

Kadrosu

Dizinin diğer başrollerinde Freddie Stroma, Sarah Stiles, Gary Anthony Williams ve Dan Ahdoot’a yer veren dizide Paris Berelc ve Bruce McGill de konuk oyuncu olarak rol alıyor. 

Jeff Lowell (The Ranch, Two and a Half Men, Spin City) senarist, dizi sorumlusu ve baş yapımcı olarak görev yaparken dizinin tüm bölümlerinin yönetmeni Andy Fickman (Sakar Polis 2, Playing With Fire) baş yapımcılık görevi de üstleniyor. James, Jeff Sussman (The King of Queens, Sakar Polis) ve Todd Garner’ın da (Yakalandın!, Isn’t It Romantic, Mortal Kombat) baş yapımcıları olduğu dizide NASCAR adına Matt Summers ile Tim Clark baş yapımcılık görevi üstleniyor.

Kaynak: Netflix