Yabancı Dizilerin En Sevdiğimiz Baba’ları!

Kimisi doğaüstü dünyalarda babalığın kitabını yazdı, kimisi de mükemmel bir baba olmalarının yanında mükemmel aşık rolünde de gönlümüzü fethetti. Yabancı dizilerin en sevdiğimiz baba’larını sizin için derledik! 🙂

Jack Pearson

This Is Us dizisinde Milo Ventimiglia’nın canlandırdığı Jack Pearson karakteri çıtayı çok yükseklere taşıdı kabul edelim. Kevin, Kate ve Randall’la ayrı ayrı her sahnelerine hayran olmamak ve kendinizden geçene kadar ağlamamak elde değil. İzlemeyenlere spoiler vermemek adına izleyeceğiniz en şahane karakterlerden birine kendinizi hazırlayın deyip, kısa kesiyorum.

Phill Dunphy

Modern Family‘den Phill Dunphy, öyle bir karakter ki alın pamuklara sarmalayın. Ekranın içine girip onunla vakit geçirmek istiyorsunuz adeta. İnsan Phill ile yaşadığı evde yaşlanmaz bakın. Haley, Alex ve Luke’un en büyük şansı diyebilir miyiz Phill için? Diyebiliriz. Son olarak: When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all like Whaaaat?

Jim Hopper

Stranger Things‘in Jim Hopper’ı, kaybettiği kızının yerine koyduğu Eleven’a ve diğer çocuklara canını ortaya koyarak öyle bir babalık yapıyor ki. Tüm o tatlı sert hallerinin delisiyiz. ”Keep the door open 3 inches” repliği ile de hafızalarımıza bir ayrı işledi değil mi?

Nathan Scott

Kendisi One Tree Hill‘in liselilerden biri olarak girmiş olsa da hayatımıza erken yaşta, kendi korkunç babasına inat nasıl da dünyanın en iyi babası oldu ama? Jamile ile sahnelerini hayran hayran izlediğimiz, Haley ile aşkına aşık olduğumuz Nathan Scott senciyiz.

Walter Bishop

Fringe’in Walter ve Peter’ı dizinin üzerinden kaç yıl geçerse geçsin unutulmaz. Bir baba oğlunu kaybetmemek için bilimin sınırlarında ne kadar ileri gidebilir sorusunun en güzel cevabıdır Walter Bishop. Unutursak kalbimiz kurusun.

Chandler Bing

Tabii ki seni de unutmadık Friends’in en mükemmel aşığı Chandler Bing. İkizleri evlat edinirken, özellikle Monica için yaptığı konuşma unutulmaz. Baba olduğu sahneleri dizide göremesek de, mükemmel bir baba olduğundan şüphemiz yok.

Jim Halpert

The Office’imizin en güzel, romantik prens aşığı ve aile babası Jim Halper canımızdır. Mzellikle baba olacağını öğrendiği bölümdeki o gülüşü unutulmaz. Sitcom karakterleri bu konularda bayrağı önde mi taşıyor ne? 🙂

Jake Peralta

Son olarak Brooklyn 99’dan en feministi, en muzur,u en çocuksusu, en romantiği, ve şimdilerde de en iyi babasına. Dizi boyu Holt’un Jake babası oluşunu izlediğimizden tabii Captain Holt’umuzu da unutmadık ama Amy ile çocuk sahibi olmak istedikleri süreçte bile öyle güzel bir baba adayıydı ki, sekizinci sezonda ebeveyn kimliğiyle geri dönerek bu listeye adını altın harflerle yazdırdı.

John Winchester

Supernatural demek büyük ölçüde ”aile” de demektir. Wichester kardeşlerin, annelerinin öldürülmesinin ardından babalarından öğrendikleri aile meslekleri doğaüstü varlık avcılığının kaynağı, en az oğulları kadar karizmatik John Winchester’ımız seni de unutmadık.