Workin Moms 7.Sezon 7.Bölüm Yorumu: It’s All Gone

Toplanın ”Workin Moms” tarihinin en eğlenceli bölümlerinden birini yorumlayacağız bugün: It’s All Gone! 🙂

Başlangıçta bu isim sadece basit bir migren hapı olarak zihnimizde kalmıştı ama işin buralara geleceğini sanırım hiçbirimiz tahmin etmiyorduk. Anne, kızı ve Seamus’u bir arada gördükten sonra o klasik öfke patlamalarından birini yaşasa da bu uzun sürmedi. Durumun telafisi için kızını biraz olsun rahatlatacak ve kendi ile aralarındaki duvarı kaldıracak ve daha birçok şeye sebep olacak o partiyi düzenledi. Tabii tek başına değil, tüm ”felaketler ekibi” de oradaydı. 🙂

Zaten bu ekibin bir araya gelip de başlarına bir iş açmadığını 7 sezondur görmedik. Olayları bu resmen. Şimdi de Alice’i kendilerine dahil ettiler. Adeta hangoverı yaşadıkları bu bölümde ilk sahne hepsinin darmaduman bir şekilde uyanmasıyla başlıyor. Tabii dün gece neler olduğunu hatırlayan tek bir kişi bile yok. Ve kendilerini masa başında toplanıp tüm yaşananları çözmeye çalışırken buluyorlar. Bu arada işin en enteresan kısmı ise dün geceyi sadece kendi aralarında yaşamamış olmaları. İşin içine Ram hatta Forrest bile girmiş. Bu ara Ram’in oluşu hepimizin aklına Kate ile ilgili aynı soruyu getirdi biliyorum, ama merak etmeyin öyle bir şey olmadı.

Bölümün sonuna doğru duyguların ve olayların en yoğun olduğu dakikalara geliyoruz. Bir türlü tam anlamıyla düzelemeyen Anne ve Alice ilişkisi yine olumsuz sonuçlanıyor. Anne ve Seamus arasında olanlardan haberi olan Alice annesi ile arasına bir duvar daha ekliyor diyebilirim. Anne iyi bir psikolog olsa da maalesef kızı ile arasında olanları bir türlü halledemiyor ve bence buradaki tek sorumlu da Anne’in ta kendisi.

Ram’in partiye uğraması aslında her şeyi başlatan olay olmuş bu arada. Kate’e onun sloganı ile basılan migren ilacını göstermek için uğrayan Ram ilacı orada bırakarak büyük bir hata yapıyor. Çünkü altılı felaket ekibimiz alkol ile birlikte şişenin hepsini bitiriyor. Tabii böyle olunca gelsin yan etkiler ve hangover. 🙂

Tekrar söylemek istiyorum aşırı eğlenceli bir bölümdü ilerleyen zamanlarda canım Workin Moms izlemek istediğinde rewatch yapacağım bir bölüm olacak. Seviyorum seni Workin Moms!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!