Workin’ Moms 7. Sezon 11. Bölüm Yorumu | Gelişmeler

Workin’ Moms’ın 7. sezon 11. bölümde karmaşık olan işler biraz biraz çözülmeye başlıyor.

Öncelikle Kate’in Ram ile aralarında olan ”öpücük” durumunu eşine anlatması benim gönlümü aldı. Çünkü Kate’in zaten bu konudan yaralı oluşu üzerine bir kez daha böyle bir hataya izin vermemesini gerektiriyordu. Gerekeni de yaptığını düşünüyorum. Bu konu benim için kapanmıştır. 🙂 Zaten onlar da aynısını düşünüyor olacak ki bu konu hiç yaşanmamış gibi normal bir ”iş arkadaşlığı” ilişkisine devam etmek istediler.

Sloane cephesinde ise, bekarlığa veda partisinde yaşanan durumla bir yüzleşme görüyoruz. Birbirlerinin geçmişinde neler olup bittiğini anlatıyorlar. Zaten çok da bir şey olmamış. Bu konu da olabilecek en zararsız bir şekilde kapanmış görünüyor.

Bu arada Kate ve Ram ikilisinin ilişki dışında da uyumlu olduğu net. İş hayatlarında birbirini tamamen destekleyen ve ileriye taşıyan bir durumdalar. En azından şimdilik öyle ilerliyor. Hatta o kadar iyiler ki migren ilacının sunumunda Kate, Ram’i cesaretlendirirken aynı zamanda Ram’e karşı gelen Anne’den de Ram’i korumayı başardı. Tabii bu durum Anne ve Kate arasını açmadı değil. İkilinin zaten o kadar gitgelli bir arkadaşlığı var ki bazen Anne ve Alice’in bile daha iyi anlaştığını düşünüyorum.

Alice demişken, bir önceki bölümde haberini aldığımız Alice’in Avustralya’ya taşınma serüveni de Anne’in yine sert çıkışı sebebiyle şimdilik ertelenmiş görünüyor. Ama Anne’in ilk kez Alice açısından bakıp seni rahat bırakıyorum tarzında konuşması en az Alice kadar bize de iyi geldi. Tabii sonuç ne bilmiyoruz. Bir sonraki bölümde netleşeceğini düşünüyorum bu konunun da. Workin’ Moms’ın 7. sezon 12. bölümünde görüşmek üzere. 🙂

Workin’ Moms’ın 7. sezon 10. bölümünde neler olduğunu hatırlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!