Vartolu’nun İçinden Yeni Bir Karakter mi Çıkacak?

Çukur’un ilk sezonunun en dikkat çeken karakterlerinden biri olan Vartolu 2. sezonda karşımıza nasıl çıkacak?

Erkan Kolçak Köstendil başrollerini Ali Atay ve Şebnem Bozoklu ile paylaştığı dönem filmi Turkish’i Dondurma’nın basın toplantısından sonra verdiği röportajda Çukur ile ilgili merak edilen soruları da yanıtladı. Köstendil Çukur’da bu zamana kadar en çok etkilendiği sahneye Aras Bulut İynemli ile çektikleri mezarlıkta geçen yağmur altındaki kavga sahnesini söyledi. Aynı sahne için Çukur’un sezon finalinde düzenlenen galada Aras Bulut İynemli de “O aslında kavga değil, bi sarılmaydı.” diyerek en etkilendiği sahnenin o olduğunu belirtmişti.

Erkan Kolçak Köstendil’e 2. sezonda nasıl bir Vartolu izleyeceğimiz sorulduğunda ise sürprizi olduğunu belirterek bu konuda çok yorum yapamayacağını söyledi. Köstendil’in söylediğine göre şuan Çukur’da bir geçiş süreci var tamamlandığı zaman Vartolu karakterinin içinden başka bir karakter çıkacak.

Geçtiğimiz sezon en çok sevilen sahnelerden biri Vartolu’nun içindeki karakterlerin iç savaşıydı, bu nedenle Vartolu’nun içinden yeni bir karakterin daha çıkma ihtimali kulağa heyecan verici geliyor.

Erkan Kolçak Köstendil ayrıca “Vartolu karakteri için insanlar iyi mi kötü mü diye tartışma yaratıyorlarsa, ben amacıma ulaşmışımdır.” şeklinde konuştu ve yeni karakteri de seyircinin seveceğini umduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!