TV’de Bugün Hangi Filmler Var?

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde

Kanal: Kanal D

Saat: 20.00 – 22.45 (165 dakika)

Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik

Yönetmen: Rob Marshall

Oyuncular: Johnny Depp, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, Ian McShane, Kevin McNally

Gençlik Çeşmesi’nin bulunması için İngiltere Kralı’na hizmet etmeyi reddeden Sparrow, kentte kendi adıyla gemisine mürettebat toplayan sahte bir kaptanın olduğunu öğrenir. Sahte kaptanı kovalarken, karşısındakinin aslında geçmişinden geri gelen güzeller güzeli Angelica olduğunu anlar. Angelica da Kral ile aynı şeyin, sonsuz yaşam sağlayan Gençlik Çeşmesi’nin peşindedir.

Gençlik yıllarında kalan aşkı ve Angelica’nın şimdiki sahtekar yönü arasında gidip gelen kaptan Jack Sparrow, bir anda kendisini korsan Karasakal’ın gemisi Kraliçe Anne’de esir düşmüş halde bulur.

Kralın tarafında ise esir düşen mürettebatı Gibbs ve ezeli rakibi Kaptan Barbossa da ellerindeki tek haritadan yola çıkarak çeşmeye giden yolu ve ayin ritüelinin yapılması için gereken diğer malzemeleri toplama niyetindedir. Aynı hedefe giden iki farklı korsanın yolu gözyaşlarını hiçbir şey için feda etmeyen denizkızlarını avlarken kesişecektir…

Matrix (The Matrix)

Matrix

Kanal: Kanal D

Saat: 22.45 – 01.45 (180 dakika)

Tür: Aksiyon, Bilimkurgu

Yönetmen: Lana Wachowski, Lilly Wachowski

Oyuncular: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss

Bir yaşanan gerçek vardır, bir de yaşananın ötesinde olan gerçeklik… Biri rüya, diğeri ise Matrix! Neo, son derece tehlikeli bir adam olan Morpheus’un gerçeği bildiğine inanmaktadır. Bir gece Neo, kendisini başka bir dünyaya götürebilecek güzel yabancı Trinity ile tanışır. Bu kızın götüreceği dünyada, Neo Morpheus’u bulacak ve Matrix hakkında bir şeyler öğrenecektir. Neo, Tam olarak kavrayamadığı şeylerin yaşamını kontrol ettiğini biliyor… Nedir bu Matrix?

KAYNAK: https://www.kanald.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!