Türk Oyuncularla Hangi Bollywood Oyuncularını Beraber İzlemek İsterdik?

 Bir gün Türk – Hint ortak yapımı bir film çekilmeye karar verilse başroller kimler olurdu? Hayallerin sınırı yok diyerek oyuncuları ve oynayabilecekleri filmin konularını düşündüm. Buyrun beraber hayal kuralım, iyi okumalar!

1) Beren Saat – Aamir Khan

                                                

 Kraliçe Beren Saat ile “Bay Mükemmel” Aamir Khan’ı aynı projede izlemek harika olmaz mı? Hayatı boyunca Tac Mahal’in hikayesini dinleyerek büyüyen genç ama fakir bir kadınla yolu İstanbul’a düşmüş, her yerde aranan bir kaçağın aşk hikayesi. Kadını Hindistan’a götürürse anında tutuklanıp idam cezasına çarptırılacak ama adam her şeye rağmen sevdiği kadının isteğini yapabilecek midir?

2) Bergüzar Korel – Shahrukh Khan

                                        

 Bollywood’un kralı Sharukh Khan’ı başarılı oyuncu Bergüzar Korel’le birlikte izlesek şahane olmaz mı? Zengin ve ünlü bir çift mutlu ve huzurlu bir hayat sürmektedir. Bir gün oğullarının uyuşturucu bağımlısı olduğunu öğrenirler ve huzurlu hayatları mahvolur. Babayla anne bundan sonra oğullarını kurtarmak için amansız bir mücadeleye girerler ve çocukları için her şeylerini kaybetme noktasına gelirler. Bakalım oğullarını uyuşturucunun elinden kurtarabilecekler midir?

3) Kareena Kapoor Khan – Engin Akyürek 

                                                 

 Güzeller güzeli Kareena Kapoor Khan’la yakışıklı aktörümüz Engin Akyürek’i bir gerilim filminde izlesek ne kadar güzel olurdu. Her şeyden bıkıp uzak bir kasabaya yerleşen eski bir avukatla o kasabada rastladığı gizemli bir genç kadının hikayesi. Birbirlerini tanıdıkça aslında hayatlarının ne kadar benzer olduğunun farkına varmaları ve sonrasında oluşan bir dizi tuhaf olay. Kasaba insanının avukata bakış açısı ve kültür çatışması. Sonu olmayan bir hikaye.

4) Katrina Kaif – Kaan Urgancıoğlu 

                                           

 Avrupa’ya Asya üzerinden silah kaçakçılığı yapan bir çeteyi yakalamak için Türkiye ve Hindistan polisi ortak bir operasyon yapmaya karar verir, bunun için ülkenin en iyi polislerinden bir ekip kurulur. Aksiyonun bir an bile düşmediği bir filmde Katrina Kaif ve Kaan Urgancıoğlu’nu birlikte izlesek harika olmaz mıydı? 

5) Kıvanç Tatlıtuğ – Deepika Padukone

                                                   

 Tac Mahal’in yapımı için Hindistan’a giden Mimar Sinan’ın öğrencilerinden bir genç, orada gördüğü güzeller güzeli bir kıza aşık olur. Tac Mahal’i yaparken onu düşünür. Onu görmek umuduyla kızı ilk gördüğü yere her gün gider. Kırk gün bekler. Kırk günün sonunda kız o yoldan geçer. Genç adam aşkını itiraf eder. Meğer kız da ona aşıktır ama farklı milletten oldukları için kavuşmaları imkansızdır. Genç adam bunun farkına varır ve Hindistan kralına o kızla evlenmek istediğini söyler. Kızla oğlan arasındaki durum Osmanlı padişahın kulağına kadar gider. Her iki lider de bunun mümkün olmayacağını söyleyip kesin bir dille reddederler. Osmanlı padişahı, genç hakkında idam fermanı çıkarır. Genç aşıklar kaçmaya karar verirler. Bakalım kızla oğlanın aşkı bütün engelleri aşabilecek midir?

6) Aishwarya Rai Bachchan – Kenan İmirzalıoğlu 

                                                         

 Dünya güzeli Aishwarya Rai ile yakışıklı aktörümüz, kıymetlimiz Kenan İmirzalıoğlu’nu yan yana izleme düşüncesi bile insanı mutlu etmeye yetiyor. Amerika’da sakin bir hayat süren kadının yolunu kötü adamlar keser ve kadın gözlerini kaybeder. Bundan sonra kadın, karanlığa mahkum olarak yaşayacaktır. Kadının gözlerini kaybetmesine sebep olan kötü adamları gören bir evsiz, olanları polise anlatır. Soruşturma başlatılır ve soruşturmayı yürüten müfettişle kadın arasında tarifi mümkün olmayan bir bağ kurulur. Müfettiş kadına üzülüyor mudur, ona acıyor mudur yoksa ona aşık mıdır? Tüm bunların ötesinde müfettişin karısı ve çocukları vardır. Ağlamaya doyamayacağımız bir filmi izlemek için hazırız.

7) Alia Bhatt – Ekin Koç 

                                                         

 Aynı semtte büyüyen iki genç yıllar sonra tekrar buluşmak sözüyle ayrılır. Oğlan Fransa’ya, kız Çin’e gider. Yıllar geçer, ikisi büyür ve söz verdikleri zaman gelmiştir. Oğlan gelir ama kızı bulamaz. Oğlanın kulağına kızın öldüğü haberi gelir. Oğlan buna inanmaz ve Çin’e gitmeye karar verir. Bakalım dilini bile bilmediği yerde kızı bulabilecek midir?

8) Preity Zinta – Halit Ergenç 

                                                     

 Usta aktör Halit Ergenç’i Bollywood’un kraliçelerinden Preity Zinta’yla birlikte izlesek muhteşem olmaz mıydı? Yıllar önce çocuklarını kaybeden, boşanmış bir karı kocanın yolları yeniden kesişir. Eski karısı kanser hastası olan adam karısının ölümünün yaklaştığını öğrenir ve her şeyi bir kenara bırakıp karısıyla dünya turuna çıkar ve bu yolculukta geçmişle ilgili tüm gerçekleri teker teker öğreniriz.

9) İrem Helvacıoğlu – Sidharth Malhotra 

                                                   

 Dans okulunun en yetenekli öğrencisi, sınava yetişmek için bir taksiye atlar. Çok az zamanı kalmıştır ve taksiciye onu okula yetiştirmesini, karşılığında taksici ne isterse yapacağını söyler. Taksici dans öğrenmek istediğini söyler ve kızı sınava tam zamanında yetiştirir. Kız, taksiciye verdiği sözü tutmak için ona dans öğretmeye başlar. Bu arada ikisi arasında bir yakınlaşma oluşur. Kız bu durum fazla uzamadan dans derslerini bitirir ve taksicinin hayatından çıkar. Yıllar sonra yeniden karşılaşırlar ve taksici kıza dileğini yeniden söyler. Bakalım kız taksicinin isteğini gerçekleştirebilecek midir?

10) Ulaş Tuna Astepe – Aditi Rao Hydari

                                                 

 Ünlü bir konağın güzeller güzeli bir sahibi vardır ve bu konağın bahçesi de oldukça güzeldir. Bir gün konağın sahibi, bahçe için bir bahçıvan almak ister ama bu bahçesini çok sevdiği için bu bahçıvanın çok yetenekli olması gerekmektedir. Bunun için bir yarışma düzenler ve ülkenin dört bir yanından bahçıvanlar gelir. Bakalım esas karakterimiz dünyanın en güzel çiçeğini yetiştirip sınavı kazanabilecek midir?

11) Ranveer Singh – Damla Sönmez

                                                

 Sirklerde hokkabazlık yaparak geçimini sürdüren fakir bir adam gösteri sırasında onu izleyen genç bir kadını görür görmez ona aşık olur. Gösteri bitince kızın yanına gelir ve gösteriden zevk alıp almadığını sorar. Kızın zihinsel engelli olduğunu öğrenen genç adam aşkını kalbine gömmek yerine kızla evlenmek ister ve bunun için muhteşem bir gösteri hazırlığına girişir. Aylarca, yıllarca sürecek bu çalışma sonunda bakalım kızı kendine aşık edebilecek midir?

12) Seçkin Özdemir – Priyanka Chopra 

                                                  

 Orta sınıftan bir çift yıllardır evlidir fakat ne kadar uğraşırsa uğraşsınlar bir çocukları olmaz. Adamın babası sorunun oğlunun karısında olduğunu ve karısından boşanması gerektiğini söyleyip oğluna baskı kurar. Her şeyden haberi olan kadın, kurtuluşu intihar etmekte bulur. Adam bundan sonra yaşayan bir ölüden farksızdır. Karısının anılarıyla yaşar, her gece rüyalarında karısını görmek için dua eder. Acaba karısı gerçekten ölmüş müdür?

13) Merve Boluğur – Aditya Roy Kapoor

                                           

 Ünlü bir kumarhanenin sahibiyle bir gecede bütün mal varlığını kaybetmiş bir kadının sıradışı hikayesini Merve Boluğur ve Aditya Roy Kapoor’un başrollerini paylaştığı bir filmde izlesek muhteşem olmaz mıydı?

14) Hrithik Roshan – Tuba Büyüküstün

                                                    

 Aynı okulda öğretmenlik yapan iki meslektaşın öğrencileriyle ve velilerle olan ilişkilerinin anlatıldığı bir filmde Hrithik Roshan ve Tuba Büyüküstün’ü birlikte izlemeyi kim istemez ki? 

15) Cansu Dere – Ranbir Kapoor

                                                    

 Londra sokaklarında fahişelik yaparak hayatını sürdüren genç bir kadın bir akşam yolda yürürken bir cinayate tanık olur. Cinayeti işleyenler onu fark edince amansız bir ölüm kalım savaşı başlar ve bütün Londra karışır.

                               Peki ya siz kimleri birlikte izlemek isterdiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!