tds_thumb_td_300x0
The Protector 3. ve 4. Sezon Onaylarını Aldı!

Netflix’in ilk orijinal Türk yapımı olan, Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan ve Okan Yalabık’ın başrolleri paylaştığı Muhafız: Hakan (The Protector) dizisi çok beğenildi ve sosyal medyada da bir hayli ses getirdi.

2. Sezonun Şubat ayında yayınlanacağı öğrenilen dizinin 3. ve 4. Sezon onaylarını aldığı da duyuruldu!

İkinci sezonda Burçin Terzioğlu, Engin  Öztürk, Boran Kuzum ve Saygın Soysal gibi başarılı isimler de kadroya dahil olacak. 

Şubat ayında yeni bölümleri ile Netflix ekranına dönecek olan dizinin,  3. ve 4. sezonu için hazırlıklara başlanacak. Yeni sezonların 2020 yılında yayına girmesi planlanıyor.

Netflix’in Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı: “Çok başarılı oyuncu kadrosu ve yapım ekibi ile beraber 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aksiyon, komedi ve aşk maceralı gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz bu gibi konuların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u konusunun odağında olan Hakan: Muhafız sayesinde bütün dünyadaki izleyicilerimizin ve Türk yapımcılarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünmekteyiz ve bu konuyu daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuşarak bu başarılı proje hakkında düşüncelerini dile getirdi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!