tds_thumb_td_300x0
The Protector 2. Bölüm Yorumu: Yüzüğü Aramakla Başlıyoruz

The Protector’ın 33 dakika uzunluğundaki 2. bölümü biraz geçiş biraz da hikayenin başladığı noktaydı… Hazırsak başlıyoruz!

The Protector’ın 2. Bölümünde Ne İzledik?

Hakan, ilk bölümde babasını kaybetmesinin ardından en yakıb arkadaşının izini bulmanın peşine düşmüştü ki onu da kaybetti. Ancak o sırada Muhafız’a ateş eden adamlar onun muhafız olduğunun yani aşka bir deyişle Muhafız’ın geri döndüğünün haberini uçurdular.

Bir önceki Muhafız ise Hakan’ın babası Murat’mış. Hakan’ı yetiştiren kişi ise Zeynep’ler gibi sadıklardan biriymiş. Ama Hakan’ı büyütürken ona o kadar bağlanmış ki Hakan’a bir zarar gelmesini önlemek için onu bu dünya ile olabildiğince geç tanıştırmaya hatta kaçırmaya çalışmış.

Ölümsüzü en son gören kişi ise Hakan’dan önceki muhafız yani Hakan’ın babası Murat. Bu nedenle ölümsüz kim ve nerede şuan bilen yok ama Muhafız’ın döndüğünün haberi muhtelemen Ölümsüz’e ulaştı bile.

Ölümsüzü ayırt etmenin yolu ise bazı nesnelerden geçiyor. Bunlardan biri ölümsüze dokununca parlayan bir yüzük. İkincisi ölümsüzü öldürebilecek hançer, üçüncüsü ise savaşta zırh görevi görecek bir gömlek.

Hakan hem babasının hem de arkadaşının intikamını almak için Ölümsüz ile karşılaşmaya çok hazır. Tüm bölüm ağlarken görsek de bölüm sonunda intikam ateşi Hakan’ı güçlendirmişe benziyordu. Bu süreçte Hakan’ın eğitmeni ise kendilerine sadık diyen ekipten Zeynep (Hazar Ergüçlü) olacak. İlk görevleri ise yüzüğü aramakla başlamak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!