tds_thumb_td_300x0
The Originals’in Finalinde Klaus Ölüyor mu?

Bir zamanlar  The CW kanalının fırtınalar estiren dizisi The Vampire Diaries’in yan dizisi olan The Originals’ın da finaline gelmiş bulunmaktayız. Dizi 1 Ağustos Çarşamba akşamı yayınlanacak olan final bölümü ile sevenlerine veda edecek. Peki finalde bizleri neler bekliyor? 

Finalden hemen önceki bölümde Klaus’un kızı Hope için kendini feda ettiğini görmüştük. Hope’u öldürecek olan laneti kendi bedenine alan Klaus, gücün kendini ele geçirmemesi için son kalan ak meşe kazağı ile kendini öldürmeyi teklif etti. Elijah buna izin vermek istemese de geç kaldı. O sırada Gemini ikizleri büyüyü Hope’dan alıp Klaus’un içine koydular bile. Klaus’un ak meşe kazığını kalbine saplayacağı anda bölüm sona erdi. Caroline ise Alaric’in dediğine göre Klaus’un ölümünü izleyemeyeceği için orada değildi.

”Her zaman bir parçam senin hikayemin kötü karakteri olmadığını içten içe biliyordu” diyen Caroline hepimizi heyecanlandırdı. Klaus’un bu işten kurtulacak ve The Vampire Diaries’in finalinde de söyledikleri gibi bu yeni bir hikayenin başlangıcı olacak derken gelen tüyolar dizinin hayranlarını kızdırdı. İddiaya göre Klaus dizinin finalinde ölecek. Daha önceleri final bölümünden gelen Klaus ve Caroline’a ait set fotoğrafları ise Klaus’un hayali olacak. Yani Klaroline çifti 5 sezon beklemenin ardından yine kavuşamadan ayrılmış olacaklar. Gelen tüyonun kaynağı ise Tumblr olarak gösterildi. Hayranların çoğu hesabın iddiasını inandırıcı ve güvenilir buluyor. Dizinin senaristi Julie Plec’e tepkiler şimdiden yağmaya başladı bile. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!