tds_thumb_td_300x0
”The Morning Show” Hakkında Merak Edilen 5 Şey!

Jennifer Aniston’ı Friends’ten sonra ilk kez dizi dünyasına döndüren yapım The Morning Show. Buna fazlasıyla değmiş diyebiliriz. Aniston’ın dönüşü müthiş olmuş. Dizi de, kadro da gayet şahane. Karşınızda The Morning Show!

1) Konusu

The Morning Show, 15 senedir birlikte Sabah Haberlerini sunan Alex (Jennifer Aniston) ve Mitch (Steve Carell) adlı partnerlerden Mitch’in, iç yerinde cinsel istismar suçlarından ötürü programdan kovulması ile başlayan bir hikayeyi konu alıyor. Bundan sonrasında Amerika’nın show dünyasına dair neyin gerçek neyin yalan olabileceğine dair sürükleyici bir hikaye izlemeye başlıyoruz. Mitch’in yerine, Bradley’in (Reese Witherspoon) geçmesi ile ise işler bambaşka bir hal alıyor.

2) The Morning Show Kaç Bölüm?

The Morning Show’un ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. İlk 3 bölüm yayında. Dizinin 4. bölümü ise önümüzdeki hafta yayınlanacak.

3) Netflix’te Yayınlanacak mı?

The Morning Show, alıştığımız kanalların hiçbirinde yok çünkü Apple TV Original dizisi. Apple’ın dizi sektörüne adım atmasından sonra duyurulan ilk içeriklerden biri olan The Morning Show, Kasım ayı itibari ile seyircinin beğenisine sunuldu. Apple TV Oiginal dizisi olan The Morning Show’un ilerde Netflix’te de yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz bilinmiyor.

4) Dizideki Gilmore Girls Müzikali Gerçek mi?

Dizinin yayınlandığı andan itibaren en çok merak edilen konulardan biri bu. Dizide bahsi geçen ve gazetecilerdne birinin iş için izlemek zorunda kaldığı ”Gilmore Girls Müzikali”nin gerçeklik payı var mı? Gelen bilgiler göre bu müzikal Apple TV dizi evreninde bir uydurmadan ibaret. Yani gerçeklik payı yok. Ancak önümüzdeki sezonlar için kim bilir tarzında açıklamalar da görüyoruz. Yani bir anne-kız ikilinin hayatını konu alan 2000 yapımı Gilmoe Girls dizisi, ilerde bir de müzikal şeklinde yeniden canlandırılabilir.

5) IMDb’den Ne Haber?

IMDb reytingine bakmadan dizi izlemem diyenler için IMDb’den ne haber söyleyelim. Dizinin IMDb’deki ilk 3 gün için reytingi 8,3 puan. Hiç fena sayılmaz değil mi? İzlemenizi kesinlikle öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!