The Good Place 3. Sezon 11. Bölüm: Cennette Bir Gün

The Good Place ile beklenen kavuşma gerçekleşti, dizi kaldığı yerden 3.sezon 11.bölümü ile seyircisiyle buluştu. Peki bölümde neler oldu?

En son bıraktığımızda İyi Yer’e ulaşan Chidi, Eleanor, Tahani ve Jason bu sefer gerçekten de İyi Yer’e ulaşmış gibi duruyorlar. Nereden mi anladım? Hemen göstereyim:

Herkes en sevdiği kokuyu almaya başlıyor da ondan… Diğer 3’ünün en sevdiği kokudan şüphelenebilirim ama Chidi’ninkinden asla!

Bu arada Janet’in götürdüğü boşlukta yaşadıklarından sonra Chidi ve Eleanor’un arasının nasıl olduğunu merak edenler için de şu görseli şuraya bırakmadan geçemeyeceğim:

Bu ikilinin birbirlerine tam olarak ne zaman açılacaklarını, bu seviyeye geleceklerini ilk bölümden beri merak ediyordum inanın. Çok da istiyordum açıkcası. Hatta bu yüzden hafıza silme, sıfırdan başlama bölümlerinde ufak bir sinir krizi geçirmiş olabilirim. Haklıyım bence.

”Dünya gittikçe karmaşıklaşıyor ve iyi biri olmak giderek zorlaşıyor…”

Michael ise hala tek bir amacın peşinde, İyi Yer’i tekrar İyi Yer yapabilmek. Bu da bir şekilde heyete ulaşıp onları durumdan haberdar etmekle mümkün. Michael ne yapıp edip heyete ulaşıyor ama eline pek bir şey geçmiyor. İş şimdi daha da ciddi bir durumda. Çünkü ekibimiz bir sonraki bölümde Boyutlararası Krep Deliği’ne gidecek. Yani evrendeki en korkunç yere…


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!