tds_thumb_td_300x0
The Big Bang Theory Ekibinden Hüzünlü Veda!

Geçtiğimiz 11 sezon kâh güldüren kâh eğlendiren, yeri geldiğinde kendimizi bir bilim insanı gibi hissettiren The Big Bang Theory son sezonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Çekimleri hala devam eden dizide, vedalara başlandı bile!

Dizinin resmi instagram sayfasında yayınlanan fotoğrafın açıklama kısmına, Warner Bros., Chuck Lorre Productions ve CBS;

“We are forever grateful to our fans for their support of The Big Bang Theory during the past twelve seasons. We, along with the cast, writers and crew, are extremely appreciative of the show’s success and aim to deliver a final season, and series finale, that will bring The Big Bang Theory to an epic creative close.” 

“12 sezon boyunca, The Big Bang Theory’den desteklerini esirgemeyen fanlarımıza sonsuz minnettarız. Bizler; oyuncular, yazarlar ve ekip, bu dizinin başarısı için son derece minnettarız ve dizinin finali olacak bu son sezonu sunmayı hedeflemekteyiz, bu da Big Bang Theory’nin efsanevi ve yaratıcı bir kapanış yapmasını sağlayacak.” 

                                                                                            Bu açıklama yetmedi, duygu seli dolup taştı ve çok değerli oyuncularımızdan da hüzünlü mesajlar eksik olmadı.

Dizimizin Penny’si, (instagram adıyla normancook) şunları yazdı:

“This ride has been a dream come true and as life changing as it gets.No matter when it was going to end, my heart would have always been broken in two. Drowning in tears, we promise to bring you the best season yet. To the fans, our crew, families, Chuck Lorre, Warner Brothers, CBS,  and everyone, who has supported us for so many years, thank you. We are goin out with a bang.”

“Bu yolculuk hayalleri gerçekleştirdi ve hayatımı alabildiğince değiştirdi. Ne zaman biteceği önemli değil, kalbim her daim kırık kalacak. Gözyaşlarımızı tutamayarak, size şu ana kadar ki en iyi sezonu getireceğimize söz veriyoruz. Fanlara, ekibe, ailemize, Chuck Lorre, Warner Brothers, CBS ve herkes, kim bunca yıldır bizi desteklediyse… Teşekkürler. Bir patlama gibi gidiyoruz.”

Dizide Hintli bir astrofizikçiyi canlandıran Kunal Nayyar şu sözleri paylaştı: (instagram adıyla kunallarmanayyar)

“As you may already know… And for those of you who don’t. This will officially be Big Bang Theory’s last season. After season 12 we will be the longest running multi camera sitcom in the history of television. There are no words in any language that can describe what my heart wants to say. The love that ı feel for all of you is boundless. Without you the fans there would be no us. Tonight ı sleep with a prayer of gratitude on my lips. This isn’t goodbye… yet… still 23 eps to shoot!”

“Bildiğiniz gibi… Ve bilmeyenleriniz için. Bu Big Bang Theory’nin resmi olarak son sezonudur. 12 sezondan sonra televizyon tarihindeki en uzun soluklu komedi dizisi olacağız. Hiçbir dildeki hiç bir kelime, kalbimin ne demek istediğini ifade edemez. Siz olmasaydınız, biz olmazdık. Bu gece dudaklarımda şükran duasıyla uyuyorum. Bu bir veda değil henüz. Hala 23. bölüm çekilecek!”

Asıl 11 sezon boyunca yanımızda oldukları için biz teşekkür ediyor ve 12.sezonu heyecanla bekliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!