The Big Bang Theory 12×2: Mükemmel Hediye

The Big Bang Theory’nin final sezonu olan 12. sezonunun 2. bölümünde neler izledik?

Sezona Amy ve Sheldon’ın balayı anıları ile başlamıştık. İkinci bölümümüzün konusu ile taze çiftimize gelen hediyeler.

Özellikle de Leonard ve Penny tarafından gönderilen – Sheldon ve Amy’nin ne olduğunu anlayamadıkları – ”Mükemmel çifte mükemmel hediye”…

Siz de bir şey anlamadınız di mi? Ha Amy’nin bu konuda bazı ilginç tespitleri oldu elbette ama ikili bu hediyenin sırrını çözene kadar adeta uykularından oldular. Gidip sorsalar diyorsunuz muhtemelen. Sorarlarsa iki seçenek var: Ya ayıp olacak ya da Sheldon’ın bu hediyeyi anlamaya zekası yetmediğini düşünecekler. Sizce hangisi daha ağır basıyor. Tabii ki ikinci seçenek!

The Big Bang Theory’nin bu bölümünde ters giden bir şeyler var. Hem de baya bir ters. Stuart gülümsüyor.

Hepimiz oldukça şaşkınız doğrusu. Stuart’ı ilk kez mutlu görüyoruz. Evet evet o Stuart’tan bahsdiyoruz. Hani şu loser olan… Ama şunu demeden de geçemeyeceğim. 11 sezon boyunca hep mutsuz gördüğümüz Stuart da artık bir aşkı hak ediyordu ha? Siz ne dersiniz bu duruma?

Bu arada hediye işi ne oldu derseniz onu hemen açıklayayım size. Hediyemiz yani kristal asa, aslında Raj’ın Bernadette ve Howard’a düğün hediyesi. İkinci aşamada ise Howard ve Bernadette tarafından Leonard ve Penny’ye düğün hediyesi olarak veriliyor. Ve son aşamada ise hep bir ağızdan söyleyelim: Penny ve Leonard tarafından Amy ve Sheldon’a düğün hediyesi olarak veriliyor…

Peki anlamı mı ne? Şöyle:

Ve son olarak Raj hakkıda bir şey demek istiyorum. Aslında ben değil de bu haberi Raj versin size. Çünkü o anı görerek yaşamalısınız. Şunu şuraya bırakayım ben, bir sonraki bölümde görüşmek üzere!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!