The Big Bang Theory 12. Sezon 13. Bölüm: Bağlılık

The Big Bang Theory’nin final sezonu olan 12. sezonuna kaldığımız yerden devam edelim. The Big Bang Theory’nin 12. sezon 13. bölümünde neler yaşandı?

Öncelikle özlediğimiz bir görüntü ile bölüme başlıyoruz:

Bundan tam 1 dakika sonra ise Sheldon ve Amy’nin bebekleri gibi özenle hazırladıkları projelerinin onaylandıklarını öğreniyoruz. Hak etmişlerdi doğrusu, her şeye rağmen yılmadılar, baştan başladılar. Helal olsun canım çiftim, smart is new sexy!

Yalnız tam sevinirken yine içimize sinmeyen şeyler oldu… Nobel ödülüne bile aday gösterilebilecek potansiyele sahip güzelim projenin şimdi çalınma ihtimali var. Bunu engellemenin ise tek bir yolu var, Sheldon’ın Amy’i satıp diğer ikiliyle ortak olması. Ama Sheldon öyle bir insan mı?

İşleri yolunda giden birisi daha var, Bernadette. Uzun süredir planladığı ilaç projesinin sonunda kabul edildiğini öğrenen Bernadette hemen bir sonraki adım için işe koyuluyor. Penny’yi yanına, satış ekibine almak. Hmmm…. İlk duyunca aklınızda birçok görüntü belirdi değil mi? Sarhoş olup işe gelmeleri mümkün, hatta işi tamamen unutmaları bile. En azından Penny için durum böyle. Ama Penny de zaten bunun farkında. Bu yüzden çekiniyor ve haklı da.

Sheldon gerçekten de Amy’yi saattı mı? Aralarında bir gerginlik çıktı mı? Hiç sanmıyorum:

Ha bu arada Penny ve Bernadette arasındaki durum ne oldu diyorsanız hiç beklemediğimiz bir şekilde ilerledi. Penny’nin içindeki mükemmeliyetçiliği görünce bir miktar gözlerim dolmadı değil. Çok iyi yerlere geleceksin kızım! Go go Penny!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!