tds_thumb_td_300x0
Tek Yürek 5.bölümde Ne İzledik?

Geçen bölümü Yiğit’ten Deniz’e gelen itirafla bitirmiştik. 5.bölüm de neler olmuş gelin bakalım. 

Bölüm Yiğit ve Deniz’in sahilde oturup konuşmasını gördük ve Deniz Yiğit’i reddetti. Yiğit ise bu durumu sindirmeye çalışıyor. Bence Deniz bir yandan iyi bir yandan kötü yaptı. İyi yaptı çünkü Yiğit’i tanımıyor  güvenemiyor. Kötü yaptı onu seven bir adamı ardında bıraktı. Deniz’in pişman olduğunu görmeyi zevkle bekliyorum aslında. Bir diğer konu ise Halit ve İlknur’un git gide birbirlerine daha yakın olması ilk başta yıldızları barışmayan bu ikilinin büyük bir aşk yaşayacağını düşünmekteyim.

Deniz’in babasına sırt çevirmesi ise beni üzen bir durumdu. Anneannesi ve babasını konuşurken duyan Deniz  babasını dinlemeden evi terk etti. Gerçekler ortaya çıktığı zaman Halit hemen affetmez umarım. Bu süreçte takımın Halit’in yanında olması ise takdir ettiğim bir durumdu. Neyse ki takım video işini çözdü ve Yiğit Deniz’e gönderdi videoyu. Deniz’in babasından tereddüt etmesi ve yurt dışına gitmeye çalışması çok sinir bozucu bir durumdu.

Takım’ın en komiği Mazlum’un babası ile diyaloğunu izledik bu bölüm. Babasının Mazlum’a verdiği öğütleri mazlum inşallah. uygular. Ne demişti babası “Kadınlar orda ne kadar beklediğine bakar”.

Takım bu bölümde ilk maçına çıktı, karşı takımın laubali tavırlarına rağmen düzgün davranmaya çalışan ekip  Halit Hoca’nın “eldiven ve sopalarınızı bıraktığınızda faul olmayacaktır” demesiyle tüm ipleri koparıp kim olduklarını onlara gösterdiler.

Duygudan duyguya geçtiğimiz, hop oturup hop kalktığımız keyifli bir bölüm izledik emeklere sağlık! Bir sonraki bölümde görüşme dileğiyle!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!