tds_thumb_td_300x0
Tek Yürek 2. Bölümde Neler Yaşandı?

Tek Yürek dizisinin ilk  bölümü en son Osman kötü adamlar tarafından götürülürken Halit’in onları görmesiyle bitmişti. Perşembe akşamı yayınlanan 2. bölümde neler oldu bakalım.

Halit Osman’ın etrafındaki kötü adamların amacının ne olduğunu öğrenmeye çalışırken, Sait spor salonuna gelir ve İkili arasındaki gerilim artar. Bu sırada Yiğit de yaşananları öğrenir ve olaylar iyice karışır, bu durum Sait için hiç iyi olmaz.  Yiğit ve diğerleri Halit’ten kurtulmak için planlar yaparlar. Başkan Murat ise lisans için zamanın azaldığını ve tüm işlerin tamamlandığını söyler. Hiçbir şey hazır olmadığı için Halit köşeye sıkışmıştır.

Tüm bunlar yaşanırken diğer tarafta da işler yolunda gitmez Rüzgar rahatsızlanır ve deniz babasına ulaşamadığı için anneannesini arar ve bu Halit’in hiç hoşuna gitmez. 

Deniz Konservatuar sınavına yetişmek için Yiğit’ten yardım ister ve sınava yetişir. Sınavı kazanan Deniz bunu Yiğit ile kutlar. İkili arasında git gide kıvılcım oluşur. Öte yandan Sait de boş durmayarak Yiğit ve arkadaşlarına tehlikeli bir iş verir. Ekip bu sefer başını belaya sokmaktan kurtulamaz.

Büyük bir kavga çıkar ve Yiğit’in başı belaya girer. Tam her şey bitti derken yardımına Halit koşar ve takım kurulur. Ve asıl macera başlar.

Sıcak bir gençlik ve hayata tutunma hikayesinin anlatıldığı Tek Yürek her Perşembe günü saat 20.00 de TRT1’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!