Süreyya – Esma İttifakı Zirvede!

İstanbullu Gelin, son bölümüyle AB ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen yapım oldu.

Dizi, AB izleyici kitlesinde 9.89 izlenme oranı ve 22,26 izlenme payı; ve 20+ABC1’de 9,34 izlenme oranı ve 19,22 izlenme payıyla ilk 100 sıralama listesinde birinciliğe oturdu.

Esma’ya beklemediği büyük destek Süreyya’dan gelirken Reyhan’ın kulübeyi ateşe verdiği İstanbullu Gelin yine milyonları ekrana kitledi.

Şimdi herkesin merak ettiği tek bir soru var: Alevler içinde kalan Esma ve Reyhan kurtulabilecek mi?

Süreyya’ya yakalanan Esma, kendini yiyip bitirirken en büyük destekçisinin gelini olacağını hiç beklemez. Süreyya, kayınvalidesine tam destek verirken Adem yüzünden Fikret ve Faruk bir kez daha gerilir. Begüm’ün ricasını kıramayan Süreyya, bir kez daha Can ile aynı masaya oturur. Faruk, Can’a bir şans tanımayı düşünürken Süreyya gece boyunca gergin tavrları ile dikkat çeker. Birbirlerine karşı kozları olan her iki kadının hesaplaşması facia ile sonuçlanır. Kulübede Esma ile buluşan Reyhan büyük bir çılgınlığa kalkışır, ateşe verir kulübeyi.

Finalde her iki kadında alevler arasında kalırken haftanın en büyük merak konusu ise şimdiden belli. Esma ve Reyhan yangından sağ çıkmayı başaracak mı? 

Star Tv

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!