”Special” 2. Sezonu ile Netflix’te

Special dizisi 2. sezonu ile 20 Mayıs’ta Netflix’te olacak. Dizinin 2. sezonu toplam 8 bölümden oluşuyor.

Konusu

Ryan’ın artık gerçekten toparlanması gerek. Kavgalarının ardından 2 ay geçmesine rağmen Karen ile hâlâ küs olan Ryan, tüm yaratıcılığını kaybettiği için Olivia ile de sorun yaşamaktadır. Bu sırada sahneye eğlenceli ve cilveli dans öğretmeni Tanner girer. Ryan kelimenin tam anlamıyla bekâr olmayan Tanner’ın cazibesine kapılır. İlham perilerine yavaş yavaş kavuşmasının ardından Ryan, fiziksel engellerle yaşama üzerine uzun bir şeyler yazmaya karar verir. Bu noktadan sonra çıktığı kendini keşfetme yolculuğu ise Tanner ile ilişkisinde beklenmedik sorunlara yol açar.

Bu sırada Kim, teknoloji şirketi sahibi olan ve mütevazı bir geçmişten gelen Harrison ile tanışınca gardını indirir. Ancak öz güven eksikliği ve kıskançlık hem kişisel hayatını etkiler hem de ilişkisini zedeleyerek Harrison’ı neredeyse kendisinden uzaklaştırır. Kredi kartı borcu yüzünden hızla dibe vurmak üzere olan Kim, finansal durumunun ve kişisel hayatının kontrolünü tekrar ele geçirmek için zorlu bir seçim yapar. Aralarındaki büyük kavgaya kadar Ryan’a bakmayı hayatının amacı edinen Karen ise hasta annesine bakmanın ötesine geçerek tatmin edici bir hayat kurmak istiyorsa ipleri eline alması gerektiğini fark eder.

Diğer herkesin arkasını toplamakla yetinmeye devam edecek midir, yoksa yeni bulduğu bağımsızlıktan güç alarak hayatını ilk kez kendi arzularına göre şekillendirebilecek midir? Bu sezonun merkezinde ana karakterler Ryan, Karen ve Kim’in kendi hayatlarının kontrolünü ele geçirmeleri var. Müthiş hayatlar hak ettiklerinin farkına varan kahramanlarımız toplumun ne düşündüğünü ise hiç kafaya takmayacak.

Kaynak: Netflix

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!