Geçtiğimiz sezonun ilgiyle izlenen dizisi Söz, 3.sezonu ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

Yeni sezonda kadrosuna eklediği isimlerle de çokca konuşulan dizinin yeni sezonundan ilk tanıtım yayınlandı!

 

ARTIK SÜRÜSÜNDEN AYRI GEZEN BİR YALNIZ KURT: YAVUZ 

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Nihat Altınkaya ve Meriç Aral ve Burak Sevinç gibi isimlerin paylaştığı dizinin sezon finaline Doktor Bahar’ın ani ölümü damga vurmuştu.

Aybüke Pusat’ın kadrodan ayrıldığını duyurmasıyla birlikte izleyenler “acaba hikaye nasıl bir şekilde evrilecek” “Bahar gerçekten öldü mü/ölmedi mi” gibi sorular sormuştu.

 

Sezon finalinde Yavuz, yaralanan Bahar’ı hastaneye yetiştirmek için var gücüyle uğraşırken tim Derman’ın peşine düşmüştü. Derman yurtdışına kaçmak için hazırlık yaparken ölümle pençeleşen Bahar’ın acısıyla Yavuz artık bambaşka bir yola gireceğini anlamıştı.  

Derman tam kurtuldum zannederken, artık üniformasıyla birlikte hayatını da vermeye hazır olan Yavuz hiç beklemediği bir anda onun karşısına çıkar. Tam o sırada Yavuz Bahar’ın ölüm haberi ile sarsılmış ve yapmaması gereken bir şey yaparak Derman’ı öldürmüştü. Artık yapması gereken tek şey başka bir kimlikle, bambaşka bir hayata başlamak yani Yavuz Karasu’yu da toprağın altına gömmekti.

Söz dizisinin yeni sezon tanıtımından kareler;

Pazartesi günlerinin ilgiyle izlenen dizisi yeni sezonunda kadrosuna kattığı isimlerle de dikkat çekiyor.

Deniz Baysal “Söz” kadrosuna dahil oldu.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden tanıdığımız Deniz Baysal ve son olarak Yuvamdaki Düşman dizisinde izlediğimiz Ece Çeşmioğlu bu sezon dizide yer alacak isimler.

Yeni sezon yayın tarihi tam olarak kesinleşmemekle beraber Eylül ayında olduğu belirtiliyor.

Siz ilk tanıtımı nasıl buldunuz?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz