Yapımını TIMS&B Yapım’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, ekranların reyting rekortmeni dizisi “SÖZ”, YouTube tarafından Gümüş Ödül’ün ardından Altın Ödül’e layık görüldü. Dizinin yaklaşık 1 buçuk milyonu bulan rekor abone sayısına ulaşması YouTube tarafından ödüllendirildi.

Birinci Sırada!

Türkiye YouTube kanalları arasında ve dizi kategorisinde tüm zamanların abone sıralamasında birinci sırada yer alan”SÖZ” dizisi Youtube tarafından 1 milyon abone sayısına ulaşan kanallara verilen ‘Altın Ödül’e layık görüldü. Youtube’nin Amerika’da bulunan merkezinden gönderilen ödül, Govinet CEO’su Ünal Yüksel tarafından TIMS&B CEO’su Burak Sağyaşar’a teslim edildi.

Rekorlar ‘SÖZ’ün

Her pazartesi milyonları ekran başına toplayan ‘SÖZ’ dizisi, video paylaşım sitesi YouTube kanalında da rekor kırmaya devam ediyor. Her bölümü milyonlara ulaşan dizinin ilk bölümü YouTube kanalı üzerinden yaklaşık 16 milyon kişi tarafından izlendi. YouTube kanalında 1.4 milyon abone sayısına ulaşan ‘SÖZ’, ayrıca 585 milyon izleme, 5.8 milyon YouTube like ve 1.8 milyon YouTube share ile kırılması güç rekorlara imza attı.


Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı, Kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz karakterini başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın, ‘Özel Kuvvet Timi’ mensuplarını ise Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat’ın canlandırdığı “SÖZ” dizisinde ayrıca Serhat Kılıç, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Nil Günal ve İlayda Ildır gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz