tds_thumb_td_300x0
Söz 69. Bölüm: Oyun Zamanı

Söz yeni bölümüyle dün ekranlara geldi.

Ateş’i gören Nazlı bu sefer yaşadığına emin olmuştu. Koşarak babasının yanına gittiğinde herkes şaşırmış ama umutlanmıştı da. Gördüğü yere gidip aramaya başladılar. O zaman da zaten Ateş’i saklamışlardı. Bu durumda Nazlı’nın hayal gördüğünü düşündüler. Bu düşüncelerin arasında yerde bulduğu kağıtla umudunu kaybetmemişti Nazlı ve araştırmaya devam edecekti.

Seda’yı sorguya çekmek için almışlardı fakat Seda konuşmamaya kararlıydı. Hala Eylem’e suç atmaya çalıştığı an Eylem Hamit Karasu’yu hatırlatarak cevabını vermişti. Sorguda her şekilde sıkıştırmaya devam eden Eylem sonunda telefon görüşmelerinde Sami denilen adamla bir bağ olduğunu çözdü.

Sami’yi kaçmadan yakalamak için gizli görev Eylem ve Fethi’ye düşmüştü. Aynı zamanda Dragan’ı alan Yavuz onu konuşturmak için götürmesi gerekiyordu fakat adamlar mekanı basmaya gelmişti. Kopuk Dragan’ı mutfağa kelepçelemişti ve Yavuz adamlarla çatışmaya başlamıştı. Beklemedikleri bir durum vardı Yavuz’un mermisi bitmişti ve adamlardan biri silah çekmişti. Yavuz’u Kopuk kurtarmak zorundaydı ama geri döndüklerinde her şey olduğu gibi değildi. Dragan elini keserek kelepçeden kurtulmuştu. Yavuz bu sefer Gazeteci Linda’nın peşine düşmeye karar vermişti.

Gizli göreve giden Eylem ve Fethi’yi de zor anlar bekliyordu. Eylem’e sarkan adam zorluk çıkarsa da yeterli bilgiler almıştı. Sonunda adamdan rahatsız olup yumruk attığında Tarık Eylem’den hoşlanmaya başlamıştı. Fethi bilgileri Tim’e aktarırkenen Eylem Tarık’la sohbet etmeye başlamıştı.

Tarık Eylem’den etkilendiğini belli etmişti üstüne kartını da vermişti. Aramasa bile vazgeçmeyeceğini söylemişti. İlerleyen bölümlerde bir sorun çıkar mı belli değil. Görevi tamamlayan Eylem ve Fethi tabi ki iltifatlardan da geri durmuyordu. Sahneye çıkan Melisa bu sefer türkü söyledi ve bunu Keşanlı’ya arman etti. Keşanlı bu durumdan gayet menmundu.

Nazlı bulduğu notla bir köye ulaştı. Babasına bahsettiğinde Erdem’in endişeleri sürmekteydi. Nazlı’nın ısrarıyla köye de bakacaklarını söylemişti.

Köye giden Feyzullah ve Efe tabi ki bir şey bulamadan döndü. Ateş’i saklamışlardı. Sami’nin yerini öğrenen Tim onu almak için yola çıkmıştı tabi ki Melisa’nın da orda olduğunu bilmiyorlardı.

Yavuz gazeteciden öğreneceği bilgi için oteline gitti. Derya gazeteciden şüphelendiği için adam taktırmıştı arkasına Yavuz’un gittiğini duyunca peşinden gitti. Ateş ve Dragan yeni gelen gençlerin yanındaydı. Aralarından biri hayır diyince Dragan öldürmeye karar verdi. Bu kararı eli dikilmiş olsada uygulayamadı bu yüzden Ateş’in yapmasını istedi.

Tahminim Ateş’in vurmayacağı ve gelecek bölümde artık bu hafıza kaybı konusunun kapatılacağı. Aynı zamanda Sami’nin evine giren Tim Melisa’nın rehin tutulduğunu gördü. Sami’yi bırakırlarsa Melisa’yı bırakacaktı. Hepimiz biliyoruz ki oradan sağ salim Sami ile birlikte çıkacaklar. Odada kavga eden Linda ve Yavuz’a Derya sürprizi. Linda Derya’ya Yavuz’un Türk istihbaratına çalıştığını söyledi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!