tds_thumb_td_300x0
Söz 64. Bölüm- Bayrak İçin

Yeni bölüm heycanla başladı heycanla bitti. Ateş’in olayı iki bölümdür sürüyor ve bir bölüm daha süreceği belli. Bu konuda kala soru işaretler var.

Bu bölüm bir çok acı izledik aslında. Herkes mutsuzdu belki Aşık dışında. Eylem ve Fethi kurulan tuzak üzere adamların elinde tutuluyordu. Eylem acılar içerisinde kıvranırkenen Fethi elinden birşey gelemeyerek bekliyordu. Bir şekilde oradan kurtulduklarında Fethi Eylem’i hastaneye yetiştirdi.

Ateş Güler’in katilinin peşinde koşarken duygularına yenik düşüp esir alındı. İşkence edilirkenen aynı zamanda Tim’i de zor durumda bırakıyorlardı. Yavuz Ateş’in yerini bulmak için kumarhaneye gidip Zafer denilen adamı tehtit etti. Hem bir amca için önemli olan senetleri aldılar hemde Zafer’i tehtit edebilecekleri bir video. Zafer adamlarını satıp Yavuz’la iş birliği yapmak zorundaydı. Geri dönmek zorunda kalan Tim Ateş’ten bir haber gelmesi için beklemekteydi.

Hastaneye giden Eylem ve Fethi’yi acı bir haber bekliyordu. Bebeklerini kaybetmişlerdi. Bu durum ikisini de zorlarkenen yine tek başınalardı. Bebek mevzusundan kimsenin haberi yoktu bu yüzden de Eylem Fethi’ye, Fethi de Eylem’e destek olmaya çalıştı. Bu acıyı aslında çok detaylı izleyemedik fakat izlediğimiz sahneden bile bir şeyler anlaşılıyordu. Hele ki Fethi’nin söylediği nenni bir çok izleyiciyi ağlatmıştır.

Aynı zamanda Derya ve Yavuz eğlenceli bir akşam geçiriyordu. Birlikte film keyfi yapan ikili hem sohbet edip hemde keyif yapıyordu. Aralarında şu anda bir şey olmasa bile ilerleyen zamanda olacak gibi duruyor.

Nazlı’yı bu bölüm hüzünlü izledik. Annesini kaybetmesi üzere toparlanması da kolay olmayacaktır. Fakat annesinin mezarında ağlayışı ve verdiği sözler çok duygulandırıyordu. Tabi ki bu iki duygusal sahnede oyuncuların da oynamayıp yaşaması ayrı bir noktaydı.

Ertesi gün Ateş’i almak için yola çıkan Tim beklemedikleri bir durumla karşılaştı. Aldıkları istihbarata göre gittikleri depoda Ateş yoktu. Zafer’in verdiği bilgiler üzerine Yavuz Ateş’in yabancı bir ülkeye takas edildiğini öğrendi. Tim mesleğini masaya koyarak harekete geçmek için anlaştı. Yavuz’un son anda aldığı haberle bir şeyleri engelleyebilecek mi belli değil. Turan usta’nın mekanına saldırı yapmak için adamlar çoktan yola çıkmıştı. Yavuz son anda uyarsa bile belki de çok geç olmuştu. Yeni bölüm heycanla gelecek. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!