Söz 62. Bölüm: Bayrak Sevdası!

Heycanlı bir bölümle karşı karşıyayız! 

Patlama olduktan sonra kesinlikle ya Güler’in veya Nazlı’nin öleceğini biliyorduk. Fragmanda aldığımız bilgilere göre Güler olduğu kesindi fakat Ethem’e pekte güvenilmiyor. Bölümün ilk dakikalarına Güler’e veda etmiş olduk çok buruk bir ölüm olduğunu düşünüyorum. Erdem’in yıkılışı ve bunu hiçbirşekilde belli etmemesi de gözlerimizi doldurdu. Keşke bu kadar çabuk hem Tim’in hemde Nazlı’nın annesini kaybetmemiş olsaydık. Yavuz bu bir hafta içerisinde toparlamıştı kendisini ve işine döndü. Tabi ki bunu yapanları bulup hesap soracaktı. Yavuz hem Tim’e hemde Erdem Albaya destek olmaktan geri durmuyordu. Bayrak uğuna devam yaşamaları gerektiğini söyledi. Yavuz Erdem’i en iyi anlayan kişi, sonuçta kendiside canından çok sevdiği bir çok insanı kaybetti.

Saldırıyı öğrenen Ateş deliye dönmüştü bile. İntikamdan başka bir şey görmemekteydi. Bunun üzerine hayatının yanlışını yaptı. Bu paketi yollayan adamların mekanını bastı. Kimseyi öldürmesede bu girişimde bulunmak Ateş’i suçlu yaptı. Derya adaleti sağlamak zorunda olduğu için Ateş’i sokak sokak aramaktan başka bir çaresi yoktu. Tim Ateş’in yalnız kalmasına üzülürkenen birşeyler düşünmekteydi. Ateş ise soluğu Yavuz komutanında buldu. Tamirhanesine saklanarak Yavuz’un sırrını da öğrenmiş oldu. Hem Kopuk’la karşı karşıya gelişi hemde olayı idrak etmeye çalışması biraz zorladı kendisini.

Yavuz durumu Ateş’e anlatmaktan başka çaresi yoktu sonuçta Ateş’i öylece bırakamazdı. Derya Yavuz’un yanına gelip Ateş’i aradığı halde bulamaması üzerine biraz sinirlenmişe benziyordu. Aynı zamanda Alay’da Ateş’ten haber almaya çalışan Tim bulunmaktaydı. Ellerinden birşey gelmese bile peşini bırakmayacakları. Eylem hamileliği biraz daha kafasında netleştirdiği belli. Belki daha tam oladak alışamadı ama aldırmak gibi bir girişimde bulunmayacağını hepimiz biliyoruz. Fethi herzaman olduğu gibi büyük bir şefkatle Eylem’in yanı başında. Yuva kurmak isteyen taraf zaten Fethi olduğu için Eylem de kafasında ki tüm soru işaretlerini kaldırdıktan sonra bir mutlu yuva için adım atacaklar gibi geliyor. 

Bunlar yaşanırken Dragan sınır dışında insanları kandırarak tapu alıyordu. Bu durum bu bölümde bir yan etki göstermese bile yeni bölümlerde bir kriz yaratacağını düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz. Nazlı bu bölüm gözlerini açmadı, daha herşeyden habersiz yatıyor hastanede. Annesinin ölümüne nasıl bir tepki verecek merak ediyorum, yıkılacağı belli. Ateş kafasında olanları yapmak için sınır dışında Dragan’ın terör grubuna sızıyor. Aynı zamanda Tim de Ateş’i yalnız bırakmayacaklarını söyleyip mesleklerini ortaya koyarak Erdem Albay’ın üniforma’yı intikam için ortaya koymak doğru olmadığını söyledi.

Yavuz kendisini kurşuna dizen adamı bulunca intikam almak için Adam’ı iki parçaya ayrımak için hazırlanmakta. Ben son dakika durdurup oradan çıkacağını düşünüyorum. Sorgu için önemli bir Adam ve buyüzden Yavuz böyle bir hata yapmaz. Yeni bölüm heycanla geleceği kesin daha cevapsız birçok soru var. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!