tds_thumb_td_300x0
Söz 60. Bölüm: İntikam Zamanı

Yeni bölüm yorumuna hoşgeldiniz! Heyecan dolu bir bölümle karşı karşıyaydık. Derya’yı tehdit eden Dragan ilaçları almadan gitmeye niyeti yoktu. Yavuz bir şeylerden şüphelendiğini belli etmemişti Derya’ya ama takibe de almıştı. Dragan ilaçların tutulduğu yere geldiğinde Derya’ya bir bomba bağlattırdı üstüne birde bir dinleme cihazı. Derya birşey yapamadan ilaçları almak zorunda kaldı. Biraz zorlansada ilaçlarla geri döndüğünde Dragan’a vermemekte kararlıydı. Kendi canını vermeye hazırdı ve Dragan’ın teslim olmasını istedi. Aynı zamanda Keşanlı yaraları olduğu halde bulunduğu yerden kalkıp başının çaresine bakmaya çalıştı. Melisa’nın babası Melisa’yı dağ evinde kimsenin bulamayacağı biryere götürtnüştü. Keşanlı tabiki peşini bırakmayacaktı. Yavuz Derya’nın öpmesinden sonra şüphelendiği için takibe almıştı ve Kopuk’a da durumdan bahsetmişti. Kopuk en son nerde görüldüğünü arayıp Yavuz’a aktarmıştı. Yavuz daha sonra ilaçların bulunduğu yere geldiğinde Dragan Derya’ya silah çekmişti. Burada Derya’nın ilaçları direk vermemesi ve Dragan’ın teslim olmasını istemesi bence en doğru hareketti. Yavuz da Dragan’a kurşun sıktığında Dragan ilaçları almadan kaçmak zorunda kaldı. Derya’ya bağlanan bombayı çözen Yavuz büyük bir tehlikeyi durdurmuştu. 

Keşanlı sonunda Yavuz’a aşık olduğunu anlattı tabi Yavuz’un durumu anladığınından haberi yoktu. Melisa’nın planı üzere onunla birlikte kalan Teyze’ye Keşanlı’yı aramasını istedi. Bu şekilde Keşanlı Melisa’nın yerini bulmuştu. Tek başına dağ evine gittiğinde adamlara karşı tek kaldığını düşündüğü anda Yavuz ve Tim geldi. Birlikte Adamları dövdüklerinde Melisa’yı da kurtarmış oldular. Tim burada Melisa ve Keşanlı arasında birşey olduğunu ilk kez öğrenmişti. Dragan kardeşinin yanına geldiğinde beklemediği birşeyle karşılaştı. Kardeşi ölmüştü. Dragan bunun üzerine intikam almaya yemin etmişti. Başta Nisan hanımı öldürmeyi düşünüyordu. Geçen bölüm öldürülen teröristin cenazesine giden Yavuz saldırın nerde olacağını öğrenmişti. Ayrıca oradan bulunan diğer terör örgütüne bağlı olan adamlarada rest çekmişti. Fakat bunun büyük bir tehlike getireceğini bilmiyordu. Dragan Nisan’ı yanına çağırdı. Onun için acı bir son çizmişti bile kafasına. Başta Nisan sadece korkutmak için yapıyor sansa bile sonunda boğazı kesilerek can verdi. 

Tim yeni gelen istihbarat için harekete geçmek üzereyken Eylem de destek için gitmek istedi. Hamile olduğu için bunu uygun görmeyen Fethi duruma karışarak Eylem’i sinirlendirdi. Toplantı sonrasında kavga ettiklerinde Fethi operasyona küs gitmek zorunda kaldı. Fragmanda gördüğümüz üzere de az belalı bir operasyon olmayacaktı. Derya ile buluşup hastaneye gitmek üzere olan Yavuz da küçük bir süpriz olduğunu fark etti. Aceleyle Derya’yı arabadan indirdiğinde önü kesildi ve kurşuna yağdırıldı. Birçok mermi yedi. Aynı zamanda Tim de araçta ilerliyordu ve kurulan tuzak üzerine araç patladı. Bu konumda bölümü bitirmiş bulunmaktayız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!