tds_thumb_td_300x0
Söz 59. Bölüm: Kardeşim İçin!

Yeni bölüm yorumuna hoşgeldiniz. İyi okumalar.

Öncelikle sahneyi çok kritik biryerde açtık. Tim içeri girmiş olsaydı Yavuz’u görmüş olacakları ki son anda gelen bildirimle geri çekilmek zorunda kaldılar. Yavuz alışverişi sorunsuz gerçekleştirip oradan uzaklaştığında Tim içeri girip birşeyler öğrenmeye çalıştı fakat iş işten geçmişti. Nadyayı konuşturmaya çalışan Yavuz zorlu dakikalar geçirdi. Kopukta elinden gelenini yaptığı halde Nadya geri adım atmadı. Daha sonra Dragan’ın telefon konuşmasını kaydedip montajla Nadya’ya dinlettirdi. Bu şekilde Nadya Dragan’ın kardeşinden bahsetmiş oldu. Tabi Kopuk’un Nadya’ya hepsinin oyun olduğunu söylemesi ardından Nadya ve Kopuk arasında küçük bir dövüş sahnesi oldu ardından Nadya silah çekerkenen Yavuz Nadya’yı vurmak zorunda kaldı. Nadya’ya bu şekilde veda etmek istemezdim açıkcası böyle güçlü bir kötü kadın rolü dizide hala olsaydı daha dikkat çekici olurdu. 

Bu bölüm bir kaç bölümdür beklediğim bir sahne gerçekleşti Tim’e iki tane yeni eleman katıldı. Gökhan ve Barış. Lakap olarak Yiğido ve Efe. Tim zaten çok az kalmıştı ve yeni birilerin gelmesi çok güzel oldu. Tim’in aldığı istihbarat üzerine Dragan’ın kardeşinin tutulduğu mekana girmek için harekete geçtiler. Geldikleri mekanda hasta olan kardeşine zarar gelmemesi için onu korumaya çalışan Tim oldukca zorlanıyordu. Dragan birşekilde kardeşini kendisiyle birlikte çıkarmayı başladı. Çatışma anında elini kırılan camlardan kesen Eylem için de Fethi fazla endişeliydi. Aynı zamanda bir mekanda yemek yiyen Derya ve Yavuz’u bela tabiki rahat bırakmadı. Mekan sahibi ve bir adamla olan kavgaya karışan Derya’yı daha fazla yalnız bırakmayarak adamları döven Yavuz’u Derya da durduramadı. İlk yakınlaşmalarıda bu şekilde olduğu için Derya kalbinde geçen duyguları bastıramadı.

Fethi’nin endişesi üzere kan aldırmaya giden Eylem oldukca durumda sakin kalıyordu. İlaçlarda sadece kalp için birşeyler olmadığını ve savaş döneminde kullanılan virüs ilaçların da olduğunu öğrenen Eylem ve Fethi, Fethi’yi büyük bir endişeye sürükledi. Mücahit Melisa’nın peşini bırakmayarak Melisa hakkında yeni şeyler öğrendi. İzleyiciler olarak Melisa’nın babası da terörle bir işi olduğunu öğrenmiş olduk. Melisa Mücahit’e annesinin katili babası olduğunu söyleyince Mücahit bu işin peşini bırakmayacağını söyledi. Fakat büyük bir tehlike ile karşı karşıya geleceğinden habersizdi. Adamlar Melisa’yı geri alırkenen Mücahit’e de türlü işkenceler etti. Kanında hiçbir virüs olmayan Eylem Fethi’le birlikte rahatlarkenen doktorun söyledikleri ile şaşırdı. Eylem hamile olduğunu öğrendi fakat çok büyük bir tepki izleyemedik. Derya Yavuz için doktorlarla görüşürkenen Yavuz’u evinde büyük bir heycanla davet etti. Dragan ilaçları almak için Derya’nın evine girdiğinde onu tehtit ederek Yavuz’a birşey belli etmemesini söyledi. Derya durumu kurtarmak için içten içe Yavuz’a karşı beslediği duyguları da dile getirdi. Aşık olduğunu açıkladı. 

Bölümü bu şekilde kapatmış bulunuyoruz fakat her ayrı konuda boş kalan sahneler var. Yeni bölüm birçok izleyiciden heycanla bekleniyor.

Haftaya görüşmek üzere

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!