tds_thumb_td_300x0
Söz 58. Bölüm: Kendi Ömrünü Kısaltıyorsun!

Yeni bölüm yorumuna hoşgeldiniz! İyi okumalar.

Bölümü çok karışık bir konumdan açtık. Tim’in etrafı sarılmışkenen Yavuz da hastalığını öğrendi. Dragan için önemli olan Adamı sağ salim teslim alan Tim üzerine Dragan Yavuz’u tehtit etti. Yavuz’u Tim’in üzerine tehtit ettiğinde Yavuz da riskli bir plan yapmak zorunda kaldı. Teslimat için istihbaratcılardan daha hızlı Tim’im yanına gitmek zorunda kaldı. Kopuk artık Yavuz ile birlikte çalıştığı için ilk görevini de yapmak zorunda kaldı. Ateş’in istediği kodları doğru birşekilde söylerkenen adamı teslim aldı. Çok riskli bir plandı fakat hiç bir açık vermeden adamı alabildiler. Kopuk ve Yavuz oradan uzaklaşırkenen Tim de yola düştü. Erdem Alabayın daha sonra teslim alınmadığına dair gelen bir telefon üzere Tim’i harekete geçirdi. Yavuz Dragan’a küçük bir süpriz hazırlamıştı bile. Önemli adamı Dragan’a vermeden yollarına devam edebildiler. Peşlerinden gelen Tim’i daha fazla peşlerine takmamak için adamı arabadan indirip yollarına devam ettiler. 

Geceleri herzaman ki olduğu gibi çift sahneleri vardı. Bu bölüm en çok dikkat çeken çift bence Mücahit ve Melisaydı. Melisa’nın yalan söylemesi üzere kalbi kırılan Mücahit dermanı Yavuz’un yanında buldu. Umarım ki bir an önce bu mevzu da çözülür. İkisi de git gide birbirine yakışıyordu. Yavuz’un hastalığı ile daha yakından ilgilenen Derya da Yavuz’u zıyarete gelmişti bile. Bu bölüm Derya hakkında birşey daha öğrenmiş olduk. Çokca inatcı olduğunu. Artık eskisi gibi Savcı ve Yavuz olarak birbirlerine yaklaşmadıkları belli. İyi iki dost olabilecekler gibi duruyor ki, bir çok izleyici yeni bir aşka positif bakmayacağı belli. Ateş’in cesaret bulup istemeye gitmesi de bir çok izleyiciyi güldürdüğüne eminim. Ailesi olmadığı için birtürlü kendini ikna edememişti. Sonunda Nazlı’nın da durumu yanlış anlamasından kendi kendini istedi. Burada tabiki Tim den de birileri olmasını tercih ederdim. Başta tokat yiyerek affalayan Ateş geceyi mutlulukla kapattı. 

Yabancı ülkeyle anlaşma yapan Yavuz, ellerinde olan adam karşılığında başta Dragan’ı istedi fakat çok büyük bir lokma olduğu için buna tam olarak ulaşamadı. Dragan’a ulaşmanın en iyi yolu sevdiği kadın Nadya olduğunu düşündü, ki Dragan’ın sinirlenmesi üzere doğru bir adım attığı da belli oluyordu. Tim de bir plaka aramak üzere yola çıkarkenen, Yavuz elinde olan adam karşılığında Nadya’yı almak için depoya gitti. Aynı şekilde Dragan da Nadya’yı geri almak için harekete geçti. Fakat bölüm sonu tam heycanlı noktasında oldu. Kim kimin yanında? Sorusu bir çok izleyicinin kafasında döndüğüne eminim.

Haftaya görüşmek üzere

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!