Söz 54. Bölüm: EyFet

Kültürlü ve itici çiftimiz EyFet’i (Ateş Açar tabiriyle) operasyonlarda görmek çok güzel. Uzun bir süre görmediğimizden özlediğimi farkettim izlediğimde.

Öncelikle Eylem’e doktorluk cuk diye oturmuş. Geçen sezonda da Aşık’la gittiği bir operasyonda hemşire kılığına girmişti ve orada da çok sevmiştim. Kendimden bir parça görüyorum sanki Doktor Eylem’de :))

Bölümde kısa da olsa EyFet sahneleri olması güzel. Ayrıca EyFet repliklerine de bayıldım.

F: Önlük de pek yakışmış. Hastan olmak isterdim.

E: Öyle değil misin zaten?

F: Her zaman.

Sevgilisine hasta olan Fethi Kulaksız’ları sevelim, evlenelim 🙂 Fethi’nin romantik sözlerini, Eylem’in hoşuna gidişi ama ciddi kalışı. Tripli mi demeliyiz¿

E: Görüşün nasıl?

F: Güzel, baya güzel. Çok güzel bir kadına bakıyorum daha ne olsun?

Eylem’in sadece iyi demesiyle Fethi Eylem’in gergin olduğunu anlamış oldu.

F: Hala şu Ceylan meselesine takık değilsin değil mi? Eylem bak dediğim gibi oldu başka arama filan yok engelledim numarayı aldı cevabını bıraktı peşimi.

Ceylan’ın diziye gelmesini istiyorum ve Eylem’le olacak diyaloglarını çok merak ediyorum.

E: Şu an bi bilinmezin ortasındayız. Manyağın tekini bekliyoruz. Burası her an savaş alanına dönebilir.
Ben bunların ortasında senin eski sevgilini mi düşüneceğim? Öyle mi?

Eylem’in elbette ki konuyu unutmadığını biliyoruz. İleriki sahnelerde Derya ile olan konuşmasından sonra daha da iyi anladık.

Eylem Ateş’in kolundaki kesiği dikerken Fethi’nin söylediği güven verici sözler öyle güzeldi ki. Her daim sevdiği kadının yanında oluşu, destekleyişi Fethi’yi çok ama çok özel yapıyor benim için.

Eylem, Fethi ve Ateş arabayla operasyondan dönerken laf atışmaları çok tatlıydı. Sanki EyFet evli çiftler gibiydi. Ne zaman evlenecek acaba bu kültürlü ama itici çiftimiz 😉

Tim, Erdem, Eylem ve Derya’nın bulunduğu odada Ateş’in Eylem’i ön plana çıkarması, Erdem’in gurur dolu bakışları ve ‘Aferin Eylem’ demesi de bölümün güzel yerlerindendi. Eminim ki Erdem içinden ‘İyi ki Eylem’i Türk İstihbaratına aldırmak için uğraştım.’ demiştir.

EyFet’i ilerleyen bölümlerde nasıl görmek istediğime gelirsek.. Kesinlikle Ceylan diziye girmeli ve sima olarak görmeliyiz. Tabi Ceylan yüz bulup gelebilirse¿ Diyelim ki geldi o zaman kıskanç Eylem Mercier kıskançlığını fena bir şekilde göstermeli. Bu sezonda da kitapçı sahneleri olsun ve her zaman da dediğim gibi ilk tanıştıkları anı konuşsunlar. Ethem Özışık’tan bu sezon da kitap önerileri bekliyorum. En son Otomatik Portakal’ı almıştım ve okuyorum.

Eylem ve Fethi’de olduğu gibi diğer karakterler de, çiftler de çok güzel işleniyor, anlatılıyor. Bu ara favori çiftim MücMel *_*

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!