tds_thumb_td_300x0
Sokaklardan Zirveye: Nicky Jam El Ganador Nasıl Bir Dizi?

Netflix’in İspanyolca dilindeki dizileri çıkmaya devam ediyor. Ama bu seferki dizimiz hepsinden çok farklı. Dünyaca ünlü reggaeton şarkıcısı Nicky Rivera’nın ya da sahne adıyla Nicky Jam’in hayatının anlatıldığı ”Nick Jam: El Ganador” dizisi büyük ilgi gördü. Sokaklardan zirveye yolculuğun hikayesi olan El Ganador’u gelin hep birlikte inceleyelim.

Nick Rivera Caminero, 1981 yılında Amerika’da Dominikli uyuşturucu bağımlısı bir anne ve Porto Rikolu kanun kaçağı bir babanın ilk çocuğudur. Anne sevgisinden mahrum büyüyen Nick’in hayatı babası ve kardeşiyle Porto Riko’ya taşınmasıyla değişir. Reggaeton’a ilgisi olan Nicky, günümüzün reggaeton kralı olarak bilinen Daddy Yankee ile birlikte kurdukları Los Cangris grubunu kurar ve ikili Porto Riko’da çok popüler olurlar. Fakat Porto Riko’da sokak müziği yapmak kolay değildir. Porto Riko’nun sokaklarında uyuşturucu, silah, cinayet eksik olmaz.

Nicky Jam’in gençliğini ünlü reggaeton şarkıcısı Darkiel canlandırıyor. Görünüş ve hareketleriyle Nicky’e benzeyen Darkiel, dizide muhteşem bir şekilde oynayarak sadece müzik değil, oyunculuk yeteneğini de göstermiş oldu.

Reggaeton müziğin kralı olan şarkıcı Daddy Yankee’yi ise benzerliğiyle dikkat çeken Jose Arroyo canlandırıyor. Sadece görünüşüyle değil, sesiyle de Daddy Yankee’ye benzeyen Jose’de yeteneğini konuşturmuş oldu.

Nicky Jam ve Daddy Yankee’nin kavga edip Los Cangris grubunu dağıtmaları, Daddy Yankee’nin kariyerindeki önlenemez yükseliş, Nicky’nin uyuşturucu bağımlılığı, kadınlarla olan ilişkileri, çocukları, yaşadığı fakir hayatı, hapishane yaşamı, tüm bunlara rağmen yükselişi ve daha fazlası Nicky Jam El Ganador dizisinde izlenmeyi bekliyor. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!