Siyah Beyaz Aşk’ın 19 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Aslı ile Özgür kaçırılıyor; Ferhat ile Yiğit iş birliği yapmak zorunda kalıyor! Namık Emirhan’ın öldürtmek istediği Aslı, kurtulabilecek mi?

Siyah Beyaz Aşk 18. Bölümde Ferhat, Aslı’yı kurtarabilecek mi?
Siyah Beyaz Aşk son bölümde neler oldu?

Ferhat’ın boşanma kararı sonrası büyük üzüntü yaşayan Aslı, kalbine engel olmaya karar vermişti. Ferhat’a olan duygularına rağmen kendisinden boşanmak istediğini Ayhan Dağıstan’dan öğrenen Aslı, yeni bir karar almıştı. Ferhat ile birlikte gecenin sonunda onu terk etmek istemişti. Ferhat cephesinde ise olaylar karmakarışık bir hal almıştı. Aslı’nın ağabeyi Cem’in isteğiyle ondan boşanmak istese de kalbine söz geçirememişti. Üstelik hapiste tanıştığı akıl hocası Azad Dağıstan da ayrılmalarının büyük bir hata olacağını yinelemişti.

Namık Emirhan, ailesinin başına gelen tüm belaların nedeni olarak Aslı’yı görmeye devam eder. Aslı’yı öldürtmeyi kafasına koymuştur. Ferhat’ı kaybetmek istemeyen Namık, bu kez Cüneyt’i görevlendirir. Cüneyt’in, herhangi bir aracı olmadan kendisinin Aslı’yı öldürmesini emreder. Cüneyt için bu büyük bir fırsattır ve Namık Emirhan’ın sağ kolu olabilmek için Aslı’yı öldürmeye hazırlanır.

Aslı ile Ferhat’ın aşk masalı uzun sürmez ve Aslı kaçırılır. Dahası Aslı ile birlikte Yiğit’in oğlu Özgür de kaçırılır. Ferhat, kardeşi Yiğit ile birlikte hareket edip, Aslı ile Özgür’ü kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Kanal D

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz