tds_thumb_td_300x0
Sınav Stresine Birebir Bir Dizi : The Blacklist

Sınav haftasının bitişiyle kendinize bir ödül vermeye ne dersiniz ? Dizi bolluğu olduğu bu dönemde benden size muhteşem bir gizem-aksiyon dizi önerisi gelsin o zaman.

Aksiyon, gizem ,dram hatta izlerken acaba bu dizinin konusu bilim kurgu mu  diyeceğiniz muhteşem bir dizi olan  The Blacklist:

Dizi 2013 yapımı olup bir çok konuyu harmanlayarak izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Dizi süresi ortalamama 40 dakikadır. Dizi dünyanın en çok aranan suçlusu olan Raymond Reddington namı diğer RED’in teslim olmasıyla başlar. Fakat olay  bir deprem etkisi yaratır. Çünkü FBI tüm çabalara rağmen RED’i yakalayamamıştır. Red FBI’a teslim olacaktır fakat bazı şartları vardır. Elinde bir kara liste olduğunu  ve  listede dünyadaki azılı suçlular olduğunu söyler. Onları yakalamaları  için yardımcı olacağını söyler. Ancak  bu işbirliğinde yanında sadece ajan Lizz’i ister.  Eğer Lizz olmazsa bu işbirliğinde olmayacağını ve bir daha onu bulamayacaklarını söyler. Liiz FBI’da nitekli bir ajan değildir. Red’in Lizz’i istemesi kafalarda soru işareti yaratır. lizz ile Red arasında nasıl bir bağ vardır?  Neden onu seçti? bu sorular dizinin gizem konusu sırtladı. Bu işbirliği ile dizi başlar ve FBI suçluları yakalamaya başlar.  Dizi aksiyonu gizemi bol , kurgusu ile izleyicileri kaliteli dakikalar yaşatan bir dizidir

Dizinin konusundan ziyade oyuncuların karakterleri ile muhteşem bir uyuma sahip. Bu uyum seyirciyi diziye daha çok çekiyor ve  izleyiciler ile oyuncular arasında  bir bağ oluşturuyor.

Keyifli ve kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız sizi The Blacklist ile  tanışmaya davet ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!