Sevenleri Boran Kuzum’u Bu Sene de Duygulandırdı!

Geçtiğimiz gün 26 yaşına giren yetenekli oyuncu Boran Kuzum’un doğum günüydü. Sevenlerinin kendisi adına yapmış olduğu etkinlikler oyuncuyu hayli duygulandırdı ve teşekkürünü şu sözler ile ifade etti.

”Hepinize doğum günü dilerkeriniz için teşekkür ederim. En çok da çoğalan iyilikleriniz için teşekkür ederim. Bir insanı yapılan iyiliklerden başka bir şey daha mutlu, huzurlu hissettiremezmiş onu anladım. Doğum günüm için geçen sene adıma Afrika’da su kuyusu açtırıp, suya ihtiyacı olan bir köye yardımcı oldunuz. Bu sene de Kamboçya’da bir köydeki çocukların yemek ihtiyacını üstlenmişsiniz, Sakarya’da bir okula adıma sanat atölyesi yaptırıp, Yüksekova Avaşin Kütüphanesine kitap bağışı yapmışsınız. Nesli tükenmekte olan hayvanları sahiplenmişsiniz. Minnet duyuyorum yaptığınız iyiliklere beni vesile ettiğiniz için. Ben sevdiğim mesleği yaparken, işin ün kısmını hesaba katmamıştım, üzerinde durmamıştım. O zor yanını benim için kolaylaştırdınız, teşekkür ederim. Ben sevdiğim işi yapmaya sizin sevginizle daha da güçlü bir şekilde devam edeceğim, siz de hep sevgiyle kalın.

İşte Boran Kuzum’un doğum günü için hayranlarının hazırladığı sürprizler:

Boran Kuzum sevenler, Sakarya’da bulunan bir okula, Boran Kuzum adı ile bir sanat atölyesi yaptırdılar. Uzun süredir üzerinde çalışıp emek verdikleri ortada. Ve sonuç olarak bu güzel atölye:

Geçen sene Afrika’da Boran Kuzum adına bir su kuyu açtıran hayranları, bu sene de iyilik perisi olmayı başardılar! 🙂

Bu sene ise Kmaboçya’da bulunan bir köydeki çocukların yemek ihtiyacını karşıladılar. Nasıl mutlu oldular kim bilir. Bizden de kocaman bir teşekkür çocuklar!

Ve bir anlamlı hediye daha… Nesli tükenmekte olan Saz Kedisi’nin türünün devamlılığa katkı sağlamak amacıyla sevenleri Boran Kuzum adına bir saz kedisi evlat edindi. Sadece o da değil, yine aynı amaçla tatlı mı tatlı bir pandayı da evlat edindiler!

Ve son olarak da Yüksekova Avaşin Kütüphanesi’ne yine Boran Kuzum adına bir kitap bağışı yapıldı.

Tüm bu güzel ve anlamlı hediyeler için Boran Kuzum severleri tebrik ediyoruz!

Geçen senenin hediyelerine de burada tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!