tds_thumb_td_300x0
Seçkin Özdemir “Aslan Başkomiser” İle Geliyor!

Yapımcılığını NTC MEDYA’nın yaptığı yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu ve Sema Ali Erol Mahir Erol kaleminden olan ATV’de ekranlara çok yakında seyirciyle buluşmaya hazırlanan Can Kırıkları dizisinin başrol oyuncularından biri olan Seçkin Özdemir, severlerinin karşısına bu defa başkomiser Aslan rolü ile çıkacaktır.

Hem senaryosu hem de oyuncu kadrosu ile yayımlanmadan önce çok konuşulan Can Kırıkları’nın başrol oyuncusu Seçkin Özdemir, seyirci karşısına başkomiser rolünde çıkmaya hazır. Rolü için operasyon ve silah eğitimi aldığını söyleyen Özdemir, “Operasyon ve silah eğitiminin yanı sıra Aslan’ın hayata bakışını çözümleyip, bende o hayatı yaşadım. Böylece fiziksel ve mental olarak rolüme adapte oldum. Çalışma sürecimde oyuncu koçum Çetin Sarıkartal bana çok destek oldu dedi. Bu hikayeyi kabul etme sebebini de anlatan Özdemir, “Aslanın karakteristik yapısı ve hikayenin etkileyiciliği benim bu işte olma isteğimi sağlayan en önemli faktörler oldu” diye kameralara konuştu.

Duyurulduğuna göre Can Kırıklıkları dizisi Atv ile 4 bölüm kesin yayın anlaşması yaptı. Eğer Can Kırıkları dizisi iyi reytingler alabilirse 3. bölümden sonra sezon sonuna kadar yeni bir sözleşme imzalanacakmış.

NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Serkan Birinci’nin oturduğu Can Kırıkları, 

iki kadın polisin dram hikayesini ele alıyor. Dizide Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Özgür Çevik, Ecem Özkaya, Hazar Motan, Kemal Uçar, Ali İpin ve Demir Karahan gibi başarılı isimler de rol alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!