tds_thumb_td_300x0
Sarp Akkaya’nın Rolü Söz’ü Sallayacak!

TIMS & B Productions’ın yapımını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu ve senarist Ethem Özışık’ın yazdığı yüksek reyting alan ve ilgiyle takip edilen Söz dizisinin kadrosuna Sarp Akkaya dahil olmuştu!

3.sezona dahil olan Sarp Akkaya’nın hangi rolde olacağı merak edilirken canlandıracağı karakterin Kasap lakaplı Dragon Ratkoviç olduğu öğrenildi.

İddialı rolü ile giyim tarzı da oldukça konuşulacak gibi görünüyor. 

38 yaşındaki başarılı oyuncunun canlandıracağı Kasap lakaplı Dragon karakteri ise, 90’lı yıllarda bir ülkedeki iç savaş sırasında Müslümanlar’ın katledildiği eylemlerin baş sorumlusudur. Yurt dışında yabancı devletler tarafından eğitilip, yine onlara hizmet etmesi için eğitilip, yetiştirilmiştir. Kadın, çocuk, yaşlı fark etmeden karşısına çıkan insanı kesip, biçmiş, kurşuna dizdirmiş psikopat bir katildir. “Kasap” lakabı da bu hareketlerinden dolayı gelmektedir. Dragon Ratkoviç ülke güvenliğini tehdit edecek hain bir plan için Türkiye’ye gelmiştir. 

Başarılı oyuncu Sarp Akkaya bu tür rollerin hakkını vermiş bir oyuncu olarak bu psikopat karakteri ile sabırsızlıkla bekleniliyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!