tds_thumb_td_300x0
Şahin Tepesi 5.Bölüm: “Aşık Oldum!”

Mithat Şahin’in öldüğü gecenin sürpriz tanığı Balıkçı Arif, trafik kazası süsü verilmiş bir cinayete kurban gider.Onu bulan Demir ve Melek adamın son sözlerini duymuştur. Demir’e şüphe düşürmüştür. Balıkçı Arif’in ölümünde ise Mete vardır. Mete ve kardeşi Akdoralara karşı savaş açmaya hazırdırlar.
Öte yandan Cem’in başı Ayça yüzünden belâdadır. Ayça’nın ortadan kaybolması ile kardeşini arayan Mehmet soluğu köşkte alır.
Köşke geldiğinde Verda ile karşılaşan Mehmet Verda için tehlike oluşturmuştur.Verda’yı Mehmet’in elinden kurtaran Efe yaralanır. Efe için endişelenen Verda ise pansuman için Efe’yle birlikte gittiği evde yakınlaşma gerçekleşir. Efe’nin öpücüğüyle duyguları karışan Verda ise aşık olup olmadığını henüz anlamamıştır.
Melek’in üretime geçmesi için hazırlanan sipariş formunu Demir’in onayladığını öğrenen Tuna büyük olay çıkarır.
Tuna’nın öfkesi ise Demir’in boşanma kararı vermesine sebep oluyor Demir’in boşanma isteği ise Tuna’yı derinden sarsar.

Deniz ve Cem ise geçirdikleri güzel günün ardından Deniz’in yaşanan olaylardan bunalması yüzünden yurt dışına kaçmak istiyordur. Her şey hazırken Mete’nin bu kaçıştan haberi olmasıyla yaptığı hamle köşkte bomba etkisi yaratmıştır. Demir ve Tuna’nın karşısına elele çıkan Deniz ve Mete ise bomba gibi düşmüştür. Ve ‘Biz evlenmek istiyoruz’sözleriyle ortalığın karışacağı apaçık ortada.
Soluksuz izlediğimiz efsane bir bölümdü.Bir hafta kolay geçmeyecek belli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!