tds_thumb_td_300x0
Şahin Tepesi 2.Bölüm: Yüzleşme

Geçen hafta seyirciyle buluşan Şahin Tepesinin 2. bölümüne göz atalım.

Meleğin anlık kararıyla Şeb-i Verdayı satmaktan vazgeçmesi ile bölüm son bulmuştu.Hırslanan Melek Özden’in çabaları,ve her daim hırslı olan Tuna Akdoranın savaşı gün geçtikçe daha hırslanıp acımasız hale dönüşüyor.

Melek ise Demir’in aşkıyla yanıp tutuşmasını gün geçtikçe bastırmak istese de hala içinde yatan aşkı görmezden geliyor.
Avukat Erkan ise Meleğe yavaş yavaş kapılmasıyla birilerinin canını yakacak gibi duruyor.

Öte yandan Deniz ise amcasının travmasını hala atlatamamasıyla birlikte halüsilasyonlar görmeye başlaması Tuna’nın işini hiçte kolaylaştırmıyor.Deniz ise yaşadığı bu vicdan azabından nasıl kurtulacağını düşünürken hiç beklemediği bir yerden darbe gelerek olayları daha da zorlaştırıyor. Olay gecesinin videoya alınmasıyla tehdit edilen Deniz daha da beter çukura sürüklüyor kendini..

Cem ise,aşkı gözlerinin boyamış ki ne yaptığını bilmeden hareket etmesi ise Meleği zor durumlara sokuyor. Cem ve Deniz aşkı ise sahalarda görünmese bile Cem’in yavaştan Deniz’in güzelliğine kapıldığı açıkça ortada iken.

Efe Akdora,sevgilisine ihanet ettiği anda yakalanmasının alışılmış gibi tepki vermesi şaşırtmadı tam da Efe Akdora!Tabii ihanet hiç beklemediği sonuçları ortaya çıkarsa da ileride Verdayla olacak aşkında nasıl olacağı merak konusu değil.

Verda,Verda Özden güzeller güzelli, yaramaz kız şu ana kadar herkesin ellerinde kan bulaşması ve tek onun masum kalması ileride ne gibi sonuçlar getirir bilinmez. Pek masum demesek iyi Efeden aldığı intikam hoşumuza gitmedi değil.Tabii bu masum intikam yüzünden kırılan bir kalp olsa bile bunlar aşkın kıvılcımları. Verdanın mühendislik hayali ise İstanbulda yenş bir okula başlama macerası bile gelecek olan durumların habercisi.

Atışalım derken birbirlerine yakınlaşmaları gözümüzden kaçmadı değil.

Değişik duygulara yer verilen bu bölümün sonu heyecan verici bitmese olmazdı.

Davette Tuna’nın yaptığı oyun tam da Meleğin sarsılmasına birebirdi. Cem’in gözünü kör eden aşkı başına açtığı sorunlardan biri daha. Cemin bıçakladığı kişi de başına en erken şekilde bela olup Meleğin sınırlarını zorlayacağının kanıtıdır.

Tuna’nın Şeb-i Verdayı almasına biraz daha yaklaşıyor. Bakalım Melek Şeb-i Verdadan vazgeçecek mi? 

Deniz bu beladan nasıl kurtulacak? Cem annesine kendini nasıl affettirecek? ve daha bir çoğu. 

Bir hafta kolay geçmeyecek belli!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!