tds_thumb_td_300x0
Riverdale’nın 3. Sezon Posteri Yayınlandı !

The CW’nun yapımcılığını üstlendiği Riverdele, son yıllarda gençlerin tercih ettiği diziler arasıda üst sıralarda yer almaktadır. 26 Ocak 2016’da yayın hayatına başlayan ve hala devam etmekte olan dizi, daha ilk bölümünde yüksek reyting almıştır. 

 

Diziyi izlemek isteyenler için konusu hakkında da ufak bilgiler verelim;

Küçük ama gizemli bir kasaba olan Riverdale kasabasında birdenbire olmaya başlayan olağanüstü olayları ve bu olayları bir grup gencin araştırmaya başlamasını anlatmaktadır.

Ailesinin karıştığı bir olay yüzünden psikolojik durumu kötü olan Veronica Lodge, yeni okul dönemi başlayacakken bu kasabaya gelir ve burada bir futbolcu olan Archie ve sıcakkanlı biri olan Betty ile dostluk kurar. Adeta bir grup gibidirler, bu gruba son olarak Jughead isimli biri daha katılır ve bu macera arayan gençler kasabadaki gizemli olayları araştırmaya başlar.

İlk olarak gölde gizemli bir şekilde boğulan fakat cesedi bulunamayan Jasson’ın olayını araştırırlar. Araştırmalar sonucu cesedi bulunamayan ancak okuldan 2 çocuk gece nehirde cesedine denk gelecektir. Herkes herkesden şüphelenecek, kasabayı bir şüphe saracaktır. Araştırdıkça karşılarına farklı farklı şeyler çıkacak ve işler iyice gizemleşecektir.

İşte Riverdale dizisinin 3. sezon posteri;

Bana soracak olursanız posteri fazlasıyla beğendim. Renklerin uyumu ve arka planda ki silik ama bir o kadar da gizemli görüntüyü sevdim. Posterde bulunan ağaç figürünün hepsini birbirlerine bağlamasıyla bu sezon da tüm karakterlere yer verilecek olmasını anlamak zor degil gibi duruyor. 

Dizinin 3. sezonunu merakla bekliyorum. Umarım her sene olduğu gibi yüksek reyting alınan ve kaliteli denebilecek bir sezon olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!