Pınar Deniz’le İzlesek Dediğimiz Kadın Oyuncular

1.Beren SAAT

Beren Saat ile abla-kardeş olarak izlesek fena mı olurdu sanki hırsları için ailesini geride bırakıp başka bir şehre kaçan abla-kardeş dikkat çekici bir dizi olabilirdi.

2.Hazal KAYA

Bir intikam uğruna yolları kesişen ve bu yolda yakın arkadaş olan 2 güçlü kadın rollerinde izlesek sizce nasıl olurdu?

3.Burçin TERZİOĞLU, Eda ECE, Aslı ENVER

Dolandırıcı tarafından aynı evi satın alan 4 kadın. Farklı hayat hikayeleri bir ortamda birleşiyor. Çocuğuyla taşınan mı dersin, ailesinden kaçan mı, aldatılıp nişanı atan mı dersin, yeni üniversite kazanmış bir genç kız mı peki bu kadınlar nasıl aynı evde kalacaklar? Bu diziyi izlemeye hazır mısınız?

4.Aslıhan GÜRBÜZ, Şevval SAM, Özgü KAYA

Kansere yakalanan 2 genç kız kemoterapi merkezinde yolları kesişiyor. Peki ya anneleri çocukluk arkadaşı çıkarsa kızlarının son günlerinin de onları mutlu etmek isteyen 2 anne. Bu hem hüzünlü hem neşeli günlerde diziyi izlemeye hazır mısınız?

5.Evrim ALASYA, Demet EVGAR, Açelya TOPALOĞLU

Bir aksiyon filminde bu kadınları izlesek mesela. Ülke için gizli bir görevle yabancı bir ülkeye gönderilen kadın polisler, çocuk kaçakçılığı çetesini çökertmek için görevlendirilirse ve çetenin başında ki kadın birinin kardeşi çıkarsa ne olur?

6.Ayça Ayşin TURAN, Burcu BİRİCİK, Nebahat ÇEHRE

Yetimhaneden kaçan genç kız biyolojik ailesinden intikam almak için girdiği bu çetede kendini hiç beklemediği olayların içinde buluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!