tds_thumb_td_300x0
Netflix’ten Efsane Anime Cowboy Bebop Live-Action Uyarlaması Geliyor!

Daha önce sevilen anime Death Note’nin de live action uyarlamasını yapan dünyaca ünlü dizi platformu Netflix, en kaliteli animelerden kabul edilen 1998-99 yapımlı Cowboy Bebop’un live-action tekniğiyle yeniden çekilmiş versiyonunu 2019’da yayınlayacağını açıkladı. Orijinal anime serisinin 26 bölümden oluştuğu Cowboy Bebop live action uyarlamasının 10 bölümden oluşacak olan 1. Sezonu Netflix’ten onay aldı.

Yürütücü yapımcı kadrosunda Andre Nemec, Josh Appelbaum, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Yasuo Miyakawa, Masayuki Ozaki ve Shin Sasaki gibi isimlerin yer aldığı Cowboy Bebop’un danışmanlığını ise
orijinal animenin yönetmeni Shinichiro Watanabe yapacak. Senaryo kısmında ise çizgi romancı Christopher Yost görev alacak.

Cowboy Bebop orijinal anime serisi; 2071 yılında uzay gemileri ‘Bebop’ta seyahat eden bir grup paralı avcı olan Spike Spiegel, Jet Black, Faye Valentine ve Radical Ed’in tehlikeli maceralarını konu ediniyor.

Ben de çok sevdiğim bu animenin live-action uyarlamasını heyecan ve merakla bekliyorum. Umarım beklentileri karşılar ve Death Note uyarlamasına olduğu gibi tepkiler almaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!