Netflix’in en güzel dizilerinden birkaçını derledik. İşte vakit geçirmek için izleyebileceğiniz birkaç dizi.

1- Lucifer / IMDb: 8.2

Cehennem lordu Lucifer Morningstar, cehennemden sıkılarak burayı terk etmeye karar vermiştir. Cehennem lordu Los Angeles’a yerleşerek deli dolu bir hayat sürmeye başlamıştır. Yanında getirdiği şeytanlardan biri olan Maze ile birlikte bir bar işleten Lucifer, bu konuda gittikçe yükselmektedir. Dünyada beklemediği şekilde aşkı bulan Lucifer’ın sevdiği kadın yanında öldürülmüştür. Büyük bir pop yıldızı yaptığı kadının öldürülmesine tanık olan Lucifer artık intikam istemektedir.

2- The Society / IMDb: 7.1

Zengin bir kasabada yaşayan diğer herkes gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğundu West Ham’in genç sakinleri hayatta kalmak için kendi topluluklarını kurar.

3- Trinkets / IMDb: 7.2

Babasının yeni işi dolayısıyla yeni bir şehre taşınmış olan, eski şehrindeki arkadaşlarını özleyen ve hâlâ rahmetli annesinin yasını tutan Elodie isimli birgenç, zorunluluktan katıldığı kleptomanların (hırsızlık bağımlılarının) destek toplantısında yeni lisesinden iki sınıf arkadaşıyla karşılaşır ve onlarla beklenmedik bir bağ kurar. Birbirlerinden farklı karakterlere sahip  3 mağaza hırsızı genç kızın yeni filizlenen arkadaşlıkları, çalkantılı aşk hayatları, ortak hobide buluşma ve sorunlarını idrak etmeye başlama süreçlerini konu edinir.

4- Red Band Society / IMDb: 8

Bir hastanenin çocuk kanadında tedavi gören bir grup ergenlik çağındaki çocuğun günlük yaşantılarına, dost ve düşman edinmelerine tanık olacağımız drama dizi.

5- Talihsiz Serüvenler Dizisi / IMDb: 7.8

Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire, ailelerini elim bir yangın sonucunda kaybermiş üç kardeştirler. Bu yangın sonucu sadece evlerini değil aynı zamanda ailelerinin sahip olduğu her şeyi kaybetmiş olan üç kardeş, çaresiz bir şekilde hayatlarını sürdürebilecekleri bir yer aramaktadırlar. Bu süreç sonunda kötü kalpli amcalarının yanına yerleşen kardeşler, ailelerinin çeşitli sırlarını öğrenmeye kalkışırlar. Bu sırlar gizli sırlar olduklarından, bu amaç doğrultusunda ne kadar ilerleseler de başlarına o kadar dert almaya başlarlar. Ailelerinin sırlarını öğrenmek için kardeşlerin attığı her adım ise onları biraz daha derin bilgilere ve tehlikeli alanlara çekmektedir. Kardeşler, tüm bu korku dolu atmosferde, Count Olaf’ın kötü planları ve diğer tüm aksiliklere rağmen ailelerinin sahip olduğu bu esrarengiz sırrı öğrenme konusunda son derece kararlı bir duruş sergilerler.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz