Muhteşem İkili’nin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Yapımını TMC yaptığı yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği yönetmen koltuğunda  Çağatay Tosun’un oturduğu ve senaryosunun Başar Başaran ve Emre Özdür’ün kaleme aldığı Kanal D’de izleyici ile buluşacak  olan Muhteşem İkili dizisi hem hikayesi  hem de oyuncu kadrosu ile de adından çokça söz ettirecek olan dizinin yayım tarihi belli oldu!

Güçlü kadrosu ve merakla beklenen dizi 1 Kasım Perşembe gecesi izleyici ile buluşuyor.

Hemen konusunu bir hatırlamaya ne dersiniz!

İş hayatlarında fazlasıyla başarılı iki komiserden biri olan Barca, kaybettiği karısının yasını tutuyorken, MKC komiser ise büyük aşkına oldukça bağlı olduğu lakin ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları kapatmak için çaba verirlerken diğer yandan da düşmanlarını bitirmek  için beraber çalışacaklardır.

Bir komiser Anadolu diğer komiser Avrupa Yakasının en başarılı ve iddialı Organize Şube komiseri olan ve bir komiseri herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, iş yerinde bilinen ismi ile yani nam-ı değer MKC, bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalacaklar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile birleşen güç ile başarı ile sonuçlanırken, uzun zamandır birbirinden uzak durmaya çalışan birbirlerine gıcık kapan bu iki komiserlerin birde ortak bir düşman edinmiş oluyorlar! İki komiser, birbirilerine olan gıcıklıkları ve sorunlarını bir kenara bırakmak zorunda kalıp birde ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalacaklar. Düşmanları da oldukça güçlü! Oldukça zor olacak mücadelelerinden ziyade  birbirlerine olan tahammülleri de oldukça zor olacaktır.

Merakla beklenen Muhteşem İkili dizisi 1 Kasım Perşembe gecesi saat 20:00’da Kanal D’de!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!