Menajerimi Ara 4. Bölüm Fragman Yorumu!

Ay bayıldım! Böyle söylemek abartı mı olur bilmiyorum ama cidden enerjisi çok iyiydi fragmanın. Öncelikle, oldukça hüzünlü bıraktığımız bir bölüm sonunun hemen ardından izlemek güzel oldu. Dizinin zaten enerjik, her şeye rağmen renkli bir atmosferi var.

Edis’in konuk olması harika olmuş, sahneleri şimdiden eğlendirdi. Gördüğüme sevindim. Bu Beste mevzusu ne kadar uzayacak, bizim keretanın gözü ne zaman açılacak da bir şeyleri fark edecek ve Dicle’yle aralarındaki ilişki ne zaman arkadaşımsılıktan başka şeylere tamamen evrilebilecek merak ediyorum doğrusu. Aslında bir şeyler var gibi, malum. Ama bir yandan yok gibi de, karışık. Barış bey kafasını toplasa da duygu dünyasında özenli vakitler ayırabilse, bir de biraz daha ayık olsa keşke.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Feris’in, Kıraç’ın başka ajansla yaptığı anlaşmayı öğrendiğini ve o yüzden yaşadığı hayalkırıklığı ve öfke sebebiyle deliye dönüp tokat attığını varsayıyorum ve umarım da öyledir. Çünkü başka hangi sebeple bu kadar yükselebilir bilmiyorum. Gerçeği saklamaz bir de, kesin söyler şirkette herkesin ortasında gibi geliyor. Ortalık fena karışacak! Bu sefer sadece kaos değil, aynı zamanda büyük gerginlik de bekliyor bizi. 

Dizi çifti çekimi hakkında konuşmak bile istemiyorum çünkü çok kötü. Ama söylemeden edemedim. İnşallah sahnede komik şeyler de olur da yalnızca gıcık olarak geçirmeyiz vaktimizi. Beste kesin Barış’a yakınlaşmak ve onu etkilemek için fırsat olarak görecek ama umarım boşa çıkar. Barış sıkılsa ve hemen bitmesini isteyen tavırlarda olsa keşke. Amin diyin.. Bölümü dört gözle bekliyorum. Nihayet düzgün bir dizimiz oldu. Görüşmek üzere.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!