tds_thumb_td_300x0
Leke 4. Bölümünde Yasemin’i Bekleyen Büyük Tehlike Ne?

Leke, 7 Mayıs 2019 salı akşamı yayınlanacak olan 4. Bölümünde Yasemin ve Cem aşkında neler olacak?

Cem, Yasemin’e sürpriz yapmak için kulübe davet eder. Yasemin ve Cem’le aynı kulübe gelen Arda, Yasemin’i tekne gecesinden tanıdığını hatırlar. Arda, Cem’e Yasemin’i tanıdığını söyleyecek mi?

Şirin’in dayak yemiş halini gören Yasemin çok üzülüyor. Fakat ona yardım edemeden Şirin ortadan kayboluyor. Yasemin her şeyden habersiz Birkan’ı, Şirin’i bulması için arar. Yasemin Şirin’e ulaşmaya çalışır.

Hakan Müdür, Birkan’dan Yasemin’in ifadesini ister. Yasemin’e takıntısı gittikçe artan Birkan, Serpil’i de devreye sokarak akıl almaz bir plan yapar. Birkan ise Yasemin’i kurtarmak için plan yapar.

Cem, Yasemin ve Murat’ı Ekber’e kahvaltıya götürür. Kahvaltı çıkışında Mehmet, Cem ve Yasemin’i bir arada gördüğüne inanamaz. Mehmet öğrendiği bu gerçekle ne yapacak?

Murat, çocuk yetiştirme yurdundan, sevgi evine nakil olur. Nevin’den ayrılan Murat, kendisini yapayalnız hisseder. Cem; Murat’a çok üzülen Yasemin’e ameliyat için yardım etmek istediğini söyler. Yasemin bu teklifi kabul edecek mi?

Ceo yarışında Cem’i egale etmek isteyen Mehmet, Yasemin’i de kullanarak bir oyun kurar. Yasemin, Cem’den habersiz toplantı için gittiği otelde Her Fischer’la yalnız kalır. Yasemin’i bekleyen tehlike nedir?

Leke Son Bölümde neler oldu? 

Yasemin ve Cem Murat’ın yazdığı mektupla bir araya geldi. Cem’in tüm çabaları Yasemin’i ikna etti ve genç kız, Cem’i affetti. Murat ise Cem’le birlikte vakit geçirmekten oldukça memnun kaldı. Cem, Yasemin ve Murat’ı hayatının merkezine almıştı. Yasemin, hayatında hiç olmadığı kadar mutlu ve aşıktı. Birkan ise Yasemin’in peşini bırakmamaya kararlıdır. Yasemin’in evine kadar giren Birkan, sonunda yakalanacak mı?

Kaynak: www.kanald.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!