tds_thumb_td_300x0
Leke 4. Bölüm Yorumu: “Gel desen”

Leke’nin 4. bölümünde kısa kısa yaşananlar:

-Şirin berbat bir halde Yasemin’in kapısına geldi ama kaçtı

-Halasının evine hırsız girdiğini duyan Cem oraya gitti

-Yasemin ve Cem Kolpa konserine gitti

-Murat Sevgi evine nakil edildi

-Yasemin Cem ve Murat Ekber’in mekanına kahvaltıya gitti

-Şirin evini satın almasını sağlayan şirket tarafından dolandırıldığını öğrendi

-Murat Sevgi evinden kaçtı ve Ekber’in mekanına gitti

-Cem Murat’ın ameliyatı için Yasemin’e para teklif etti ama Yasemin kabul etmedi

-Şirin’in borçları yüzünden Yasemin’in evine haciz geldi

-Mehmet ve Pelin Cem’in aleyhine planlarını sürdürdü

-Birkan Yasemin’e benzeyen birini buldu ve sahte ifade yazdırdı

-Şirin dolandırıldığını öğrendikten sonra Serpil’e şirkete hesap sormaya gitti

-Mehmet ceo olabilmek için üst birimler ile görüşt bir yemek ayarladı

-Mehmet toplantı için Yasemin’i istedi ve ona tuzak kurdu

-Bu sırada Cem de oraya gidiyordu

Gelelim Leke’nin 4. bölüm yorumuna!

Yaptıklarından pişman ama çok geç ne yazık ki. Keşke Şirin’e gelmeden önce tekrar düşünseydi.Kaçmak gibi bir şey yapmazdı.Bir de Yasemin’e çok ağır laflar kullandı. Pişman oldu ama kardeşi dediği insanı kaybetti. Çok üzücü bi durum ama kendi başlamıştı bu işe. Sonuçlarına katlanıyor.Durum düzelmeyecek gibi

Ne ara aşık oldular izlerken çözemedim. Cem aşka inanmıyordu ne ara bu kadar güvendi? Cem’in Yasemin’e söylediği şeyleri hepimiz biliyoruz. Yasemin gururlu biri ise nasıl kolay affetti? Konserde ki “Gurur benim neyime?” tam isabet olmuş oldu. Aşkı anlatırken kullandıkları sözler güzel anlamlı sözler ama daha 4. bölümden söylenmesi anlamsız. Bir de Birkan Yasemin’in evine girdiğinde tam çıkacakken Yasemin ve Cem’in gelmesi var. İlahi Yasemin evde teksin senin dışında ses çıkaran yok en ufak bir şey de mi hissetmedin? Birkan elini kolunu sallaya sallaya geziyor evde. Hissi bir şey oluşabilirdi en azından çok göze batmazdı.

Şirin’in tek güvendiği ev -aslında olmayan ev uçtu gitti. Dolandırıldığını öğrenince sinirle gitti Serpil’in yanına. Küçük hanımımızın büyük bir borcu olduğu için paşa paşa geri döndü.

Murat orayı nasıl buldu merak ettim doğrusu.Araba ile geldi ama yürüyerek buldu. Biraz garip. Cem’in Ekber’e bile söylemediği şey ne acaba. Kısa sürede görürüz umarım.

Mehmet ve Pelin ikilisi planlarını son gaz devam ettiriyor. Cem’in en ufak açığını kollayan çiftimiz bulamayınca Mehmet’in planı ile işi çözmeye çalışıyorlar. 

Yasemin’in Mehmet’in tuzağına düşmesi ve Cem’in oraya gitmesi ışık hızı…Cem görünce aklından binbir türlü şey geçecek. Üstüne bir de Yasemin’in Cem’e söylediği yalanlar çıkarsa karışacak ortalık.

Genel olarak bakıldığında benim açımdan konu sıkıştırıyorlar. Bu bölüm Yasemin ve Cem’in sürat hızlı aşkını izledik. Önümüzdeki bölümlerde neler olacak bilmiyorum ama reytingler çok iyi değil. İzleyip göreceğiz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!