tds_thumb_td_300x0
Las Chicas Del Cable, Türkiye’de Çekilseydi Kimler Oynardı?

Netflix’in gözde dizilerinden Las Chicas Del Cable, oyuncu kadrosuyla, konusuyla kısa sürede popüler olmayı başardı. Dizi, 1920 İspanya’sında kadınların özgürlükleri için mücadelesini en iyi şekilde yansıtıyor tabi içinde aşk, arkadaşlık ve entrika da eksik olmuyor. Las Chicas Del Cable, Türkiye’de çekilseydi kimler oynardı diye düşündük ve kadrosu için biraz kafa yorduk. Umarım beğenirsiniz, iyi eğlenceler.

1.) Lidia Aguilar – Beren Saat 

Alba Romero ya da yeni kimliğiyle Lidia Aguilar. Barcelona’da bir telefon şirketine çalışmak için başvurur. Küçük bir hırsızlık (!) için geldiği şirkette eski aşkı Francisco’ya rastlar fakat şirketin sahibi Carlos’da Lidia’ya ilgi göstermeye başlayınca Lidia’yı hiç tahmin edemeyeceği olaylar bekler. Sert ve feminist Lidia’mızı Beren Saat çok iyi oynar diye düşündük. 

2.) Angeles Vidal- Aslı Enver

Evli ve bir kızı olan Angeles, telefon şirketinde kocasıyla birlikte çalışmaktadır. Kocası Mario tarafından bolca dayak yiyen ve aldatılan Angeles, Lidia’nın da şirkete gelmesiyle cesaret bulur ve artık eskisi gibi değildir. Sessiz, sakin fakat sinirlenince tam bir canavara dönüşen Angeles’i Aslı Enver çok iyi oynar diye düşündük. 

3.) Carlota Rodriguez- Farah Zeynep Abdullah 

Bakanın kızı olan Carlota, zenginlik içinde büyümesine rağmen kendi ayakları üzerinde durmak ister ve telefon şirketinde çalışır. Fakat babası kadınların çalışamayacağını savunan birisidir ve Carlota babasıyla sık sık tartışmaya girer. Aynı zamanda tam bir feministtir ve cinsel yöneliminin farklı olduğunu anlayınca şirkette çalışan Sara ile aşk yaşamaya başlar. Dik başlı, sert, feminist Carlota’yı eminiz ki Farah Zeynep Abdullah çok iyi canlandırır.

4.) Marga Suarez- Yağmur Tanrısevsin

Aşırı naif ve sakin Marga, kendisiyle çok çelişir. Ailesinden uzakta bir yerde tek başına telefon şirketinde çalışmaya başlar. Dinine çok düşkündür ve ona göre günah sayılan şeylerden kendini kısıtlar. Şirketin muhasebe bölümünde çalışan Pablo ile birbirlerine aşıktırlar fakat ikisi de çok utangaç olduğu için şirkette telefonla konuşurlar. Marga zamanla kendini aşmaya başlar ve biraz daha cesaretlenir. Naif bir kişiliğe sahip olan Marga’yı Yağmur Tanrısevsin çok iyi oynayabilir diye düşündük.

5. Sara Millan- Mine Tugay

Feminist ve naif bir kişiliğe sahip olan Sara, kendini keşfetmeye başlar ve cinsel yöneliminden dolayı Carlota ile deli dolu bir aşk yaşar. Bizce Mine Tugay Sara’yı çok iyi canlandırır ve Farah Zeynep Abdullah ile çok iyi çift olurlar.

6. Francisco Gomez- Kaan Urgancıoğlu

Şirketin sahibinin kızı Elisa ile evli olan Francisco, şirkete eski aşkı Lidia’nın gelmesiyle kafası karışır. Elisa’yla aşk evliliği yapmamıştır ve evliliğinde çok mutsuzdur. Lidia’ya karşı hala o aşkı bitmemiştir ve Lidia için savaşmaya hazırdır. Bizce Kaan Urgancıoğlu, Francisco rolünü çok iyi canlandırır ve Beren Saat ile çok iyi ikili olabilir.

7. Carlos Cifuentes- Engin Öztürk

Telefon şirketinin veliahtı Carlos Cifuentes. Şirketi en yakın arkadaşı ve kız kardeşinin kocası Francisco ile yönetmektedir. Şirkete yeni gelen Lidia’ya aşık olur ve yakın arkadaşı Francisco’nun da Lidia’ya aşık olduğundan habersizdir. Engin Öztürk bizce Carlos için güzel bir tercih olur. 

8. Pablo Santos- Buğra Gülsoy

Telefon şirketinin muhasebe bölümünde çalışan Pablo, aşık olduğu Marga gibi naif, utangaç ve eğlenceli bir karaktere sahiptir. Sevgilisi Marga için her şeyi yapmaya hazırdır. Biz Pablo’ya Buğra Gülsoy’dan başkasını düşünemedik bile. Eminiz Buğra Gülsoy çok iyi oynardı ve Yağmur Tanrısevsin ile çok güzel bir uyum yakalardı. 

@jaggasbarfi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!