tds_thumb_td_300x0
La Casa De Papel 3. Sezon Teorileri

Berlin’in 3. sezon tanıtımında yer almasının üzerine kafalar karışmaya başlamıştı ki 3. sezonun çekimlerinin başlaması ile soru işretleri iyice arttı. 3. sezonun çekilen ilk sahneleri Profesör ve Berlin’e ait.

Berlin’in vurulma sahnesini hatırladıkça bu sahnelerin flashback olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu ikili 2. sezon finalinde de kafamızı karıştırarak veda etmişlerdi aslında. Berlin’in vurulmadan önce profesöre “Little Brother” demesi, bu ikilinin kardeş olup olmadıklarını düşündürmüştü. Bella ciao’daki yakınlıklarını da düşünürsek geçmişlerinin ekipten çok daha eskiye dayandığı ve bu plana beraber giriştikleri de ortadaydı. Ama geçmişlerinin nasıl olduğunu öğrenememiştik.

Gelelim Berlin ve Profesör ile ilgili teorilere…

Profesör’ün planı kurma sahnesini hatırlayalım. Hasta bir çocuktan, ömrünün hastanede geçtiğinden bahsetmişti. Hepimiz bu çocuğun profesör olduğunu düşündük ama aslında o çocuk profesör değil abisi Berlin’di. Berlin’in günümüzde de hasta olduğunu ve iğne kullandığını düşününce bu teori daha da mantıklı bir hal alıyor. Abisinin hayatı hastanede geçtiği için psofesörünki de onun yanında hastanede geçmiş oldu. Babaları tedavi parasını bulamayınca bir soygun planladı ama o esnada öldü. Ailenin beyni olan profesör ise abisi ve babası için bu planı kusursuz hale getirip tekrar denedi. 3. Sezonda bu hikayeye odaklanacağımıza dair güçlü teoriler geziyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!