tds_thumb_td_300x0
La Casa De Las Flores, Türkiye’de Çekilseydi Kimler Oynardı?

Netflix’in son zamanlarda ilgi çeken dizilerinden olan La Casa De Las Flores 2. ve 3. sezon onaylarını almayı başardı. Dizi, Meksika’nın ünlü çiçekçi dükkanı işleten De La Mora ailesinin büyülü ve çılgın dünyasını anlatıyor. De La Mora ailesi dışarıdan her ne kadar büyülü görünse de gerçekler çok farklıdır. Ve bir sorun vardır ailenin hiçbir üyesi normal değildir. Bu çılgın, anormal fakat sevgi dolu De La Mora ailesini bizde kimler oynayabilirdi diye düşündük ve sizler için bir liste hazırladık. İyi eğlenceler. 

1. Paulina De La Mora – Ayça Bingöl 

De La Mora ailesinin en büyük ablası Paulina, kocasından boşanmış ve oğlu ile birlikte annesi, babası ve erkek kardeşiyle yaşamaktadır. Ailenin tüm işlerini sırtlayan Paulina’nın tek istediği ” La Casa De Las Flores” isimli çiçek dükkanının başına geçmek. Hırslı, işkolik ve zeki Paulina’yı Ayça Bingöl çok iyi oynardı diye düşündük. 

2. Elena De La Mora- Pınar Deniz 

De La Mora ailesinin ortanca kızı olan Elena, Amerika’da mimarlık yapmaktadır. Dominique adlı Amerikan sevgilisiyle birlikte ailesinin verdiği partiye kısa bir süre için gelir fakat o partide babasının gizli sevgilisi intihar edince ailesinin yanında kalmaya başlar. Ablası Paulina ile sık sık anlaşmazlıklar yaşayan Elena sorunlarıyla başetmeye çalışırken gerçek aşk ile de tanışır. Naif ama yeri geldiğinde hırçınlaşan Elena’yı Pınar Deniz çok güzel oynayabilir. 

3. Julio De La Mora- Boran Kuzum 

Ailenin en küçük oğlu olan Julio, kendi halinde takılan, işe yaramaz zıpır bir çocuktur. Ailenin erkek avukatı Diego ile gizli ilişki yaşar fakat bu durumu ailesine ve sevgilisine anlatamaz. Parti günü yaşanan intihar olayından çok etkilenir ve hayatı da yavaş yavaş değişmeye başlar, kendini keşfetmeye başlar. Duygusal, eğlenceli, komik Julio’yu Boran Kuzum çok iyi oynayabilir diye düşündük. 

4. Virginia De La Mora- Nebahat Çehre 

Ailenin annesi olan Virginia’nın en büyük korkusu medyaya, sosyeteye rezil olmak bu yüzden yaşadığı problemleri dışarı yansıtmayı sevmez. Aileyi bir arada tutmak ise en büyük gayesi. Parti günü evinin bir odasında kocasının sevgilisi kendini asar ve arkasında küçük bir kız çocuğu bırakır. Bu durumun ailesinin etkilemesini istemeyen Virginia ise aileyi bir arada tutmak için her şeyi yapar. Asil Virginia’yı Nebahat Çehre çok iyi canlandırır diye düşündük. 

5. Ernesto De La Mora- Haluk Bilginer 

Ailenin babası Ernesto De La Mora karısı Virginia’yı en büyük aşkı Roberta ile aldatır. Roberta, De La Mora ailesinin verdiği partide intihar eder ve arkasında mektup bırakır. Ernesto, sevgilisinden olan kızını ailesine alır ve olaylar başlar. Çapkın, işkolik, aynı zamanda sevimli Ernesto’yu usta oyuncu Haluk Bilginer çok iyi canlandırabilir.

6. Claudio Sanchez- Engin Akyürek 

Claudio Sanchez, aile dostu olan Roberta’nın intihar etmesinden sonra Roberta’nın geride kalan küçük kızıyla De La Mora ailesine girer. Roberta’dan kalan kabareyi işleten Claudio, ailesinin ortanca kızı Elena’ya aşık olur ve birlikte tutkulu bir aşk yaşamaya başlarlar. Karizmatik, çapkın Claudio’yu Engin Akyürek çok güzel oynar ve Pınar Deniz ile çok iyi ikili olabilir. 

7. Maria Jose- Yiğit Özşener 

Dizinin belki de en ilginç karakteri olan Maria Jose, De La Mora ailesinin en büyük kızı Paulina ile bir evlilik yaşamıştır ve oğulları vardır. Evlilikleri boyunca kendini bir kadın gibi hisseden Jose, karısının kıyafetlerini denemeye bayılır. Bir gün karısı Paulina, onu o halde yakalayınca boşanmaya karar verirler. Başarılı bir avukat olan Jose Mario, boşandıktan sonra cinsiyetini ve ismini değiştirir. Fakat karısı Paulina’ya karşı hisleri hiç değişmemiştir. Bu çok önemli, cesur ve oyunculuk gerektiren karakteri başarılı oyuncu Yiğit Özşener çok iyi canlandırabilir ve Ayça Bingöl’le çok iyi ikili olabilir diye düşündük.

8. Diego Olvera- Barış Kılıç 

De La Mora ailesinin avukatı olan Diego’nun cinsel yönelimi farklıdır ve ailenin en küçük oğlu Julio ile gizli ilişki yaşarlar. Başarılı avukat olan Diego’yu Barış Kılıç çok iyi canlandırabilir. 

9. Roberta Navarro- Ece Uslu 

Dizide çok az yer alsa da dizinin kilit isimlerinden olan Roberta, kabare yönetmektedir. Kabarenin sahibi Ernesto De La Mora ile uzun yıllardır gizli ilişki yaşar ve o ilişkiden kızları olur. Artık Ernesto’nun evli olmasına dayanamaz ve bir partide intihar eder. Asil ve naif Roberta’yı Ece Uslu çok iyi canlandırabilir diye düşündük. 

@jaggasbarfi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!