tds_thumb_td_300x0
Kuzgun 8. Bölüm: Nefretten Aşka İlk Adım

Kuzgun’un şahane 8. bölüm yorumuna başlayalım mı?

Hemen söylemek istiyorum ki yayınlanan 8. bölüm en sevdiğim bölüm oldu.  Dila ve Kuzgun’a Behram’ın emriyle nikah kıydık bu bölüm… Bu nikah normal nikahlara benzemiyordu evet ama biliyoruz ki zamanla mecburi yapılan bu evlilik gerçek olacak ve gerçek olma aşamasına gelene kadar biz çok güzel Dila&Kuzgun sahneleri izleyeceğiz.

Kuzgun bildiğimiz üzere Rıfat’tan intikamını alıp onu içeri attırdı, bunun sorumlusu olarak Dila’yı gören Şermin ve Ali ona gitmesini söylediler Dila tam gidiyordu ki Behram’dan gelen mesajla kalmak zorunda kaldı. Dila Kuzgun’un karşısına geçip onunla açıkça restleşti. Çiftimiz artık karşılıklı savaş içinde…

Şimdiye kadar Kuzgun ne yaparsa yapsın Dila hep bağışlayıcı oldu (E olması gereken de buydu, Kuzgun’un hayatını mahvetti Bilginler!) ama artık yavaşça Dila’nın da kovalamayı bırakması gerekiyordu bence ki o zamanlara da nihayet geldik.

Kuzgun’un sürekli kaçması, taş kalpli durması ileride izleyeceğimiz ikili arasındaki aşka gölge düşürürdü bu durum devam etseydi. Zaman içerisinde Kuzgun’daki değişimi görmek sırası şimdi! Birbirleriyle çekişirlerken aşka düşecek olmaları beni çok heyecanlandırıyor.

Sürpriz olarak diziye bir de Senan Kara’nın katıldığını gördük dizinin son ilerleyen saatlerinde. Burcu Biricik’le çok iyi bir ikili olacakları şimdiden belli oldu. Dila’ya sadece iş birlikçi değil, dostta ol olur mu Kudret?

Bu arada Dila’nın mezarlıkta olan sahnesi en etkileyici sahnelerden biriydi bence. Dila annesinin mezarını ziyarete gitti orda ona içini döktü, ağladı, kimseye diyemediklerini döküldü, yalnızlığını anlattı. Canım Burcu Biricik! Ruh üflediğin her karakteri öyle bir giyiyorsun ki üzerine verdiğin emeğe, çabaya bin teşekkür sen bu sektör için büyük bir şanssın!

Velhasıl kelam dünkü bölüm çok güzeldi, bilhassa Dila karakterinin çözülmesi, anlatılması açısından çok güzeldi. Başından beri anlatılan karaktere ters düşen bazı noktaları silip attık kafamızdan bu bölüm. Bakalım gelecek haftalarda bizi neler bekliyor olacak? Heyecan içinde bekliyor olacağım.

Okuyan herkese teşekkür ederim, haftaya görüşmek üzere! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!