tds_thumb_td_300x0
Kuzgun 7. Bölüm: İşler Kızışıyor!

Kuzgun ile 7 haftayı geride bıraktık.
Zaman her şeyin ilacıdır derler çok klişedir ama bazılarımız hak veriyordur bu söze kesinlikle…
Ben iyileşenin insan değil zaman olduğuna inanırım hep, insan iyileşemez zaman iyileşir ki bunun en yegane örneği olarak gösterebiliriz Kuzgun’u.

Zaman iyileşti kötü zamanlardan çeşitli yalanlar, oyunlar, tehlikeli ittifaklar ile bir şekilde iyi kötü iyileşti. Zaman iyi oldu olmasına ama zamanın yaraladıkları iyileşemedi Kuzgun iyileşemedi, Dila iyileşemedi… Kuzgun ancak intikamla iyi olacağına inanıyor döndüğünden beri de kafasına her koyduğunu hayata geçiriyor.

 Dila da iyileşemedi, onu da ancak Kuzgun ve aşkı iyi edecek ama bu çok zorlu ve uzun bir süreç olacak belli…

Kuzgun döndüğünden beri ona hak veren, evlerini, şirketlerini açan, ne yaparsa yapsın “biz onların hayatlarını yıktık, yapacağı hiçbir şey daha kötü olamaz.” diye düşünen Dila’da da kırılma noktası yaşandı. Kuzgun’un Rıfat’tan aldığı intikam Dila’yı vurdu. Aralarında güzel bir hesaplaşma yaşandı -ama canlarıııım bu yetmez paketi eve atanın Dila olduğu ortaya çıktığında yaşayacağınız hesaplaşmayı bekliyorum asıl dört gözle! Bayılırım böyle hesaplaşmaların ardından gelen vuslatlara hadi bakalım fazla bekletmeyin beni. 😁

Kuzgun intikamını aldı Rıfat’ı içeri tıktırdı Cebeci kardeşlerle güzel bir an yaşandı. Tüm bunlar yaşanırken Dila ile aralarında görünmez bir uçurum oluştu iki çocukluk arkadaşı şimdi iki büyük düşman mı olacak soruları geldi izleyenlerin aklına… Dila doğal olarak -her ne kadar kötü olursa olsun- Rıfat’ın, babasının tarafında durmayı seçti.
Yaptıkları bir plan ile Rıfat’ı kurtarmayı amaçlayan Bilginler bir şok daha yaşadı mahkemede Rıfat’ı kurtarmak şöyle dursun, Dila mesleğinden men edilme tehlikesi ile burun buruna geldi.

Öte taraftan Ali ve Şebnem -sizi sevmiyorum çocuklar 🙄– Füsun seni unuttum sanma seni de sevmiyorum yazmıyorum diye unuttuğumuzu düşünme.- Dila’yı suçlayıp, olanlardan onu sorumlu tutup gitmesini istediler.
En yakınlarından gördüğü bu tavırla gitmeye karar veren Dila Behram’dan aldığı bir mektup ile gitmekten vazgeçip babasının yerine geçti ve düşmanlarına meydan okuyan sözler sarf edip, Kuzgun ile restleşti!

Kuzgun’un kardeşleriyle olan sahnesini o kadar çok sevdim ki ne zamandır herkes gibi ben de ailesine karşı bir sıcak tavır görmek istiyordum Kuzgun’dan
-Meryemciğiiim sen üstüne alınma, kardeşlerinden bahsediyorum ben. 🤗– Annesi tarafından vazgeçilen küçücük bir çocuk olarak annesine verdiği tepkiyi anlayıp hak verebiliyorum ama kardeşleriyle arasındaki o kopukluk, mesafe üzüyordu beni pamuk şekeri sahnesiyle ilk adım atılmış oldu bence, devamı da gelir inşallah.

Biraz da şikayetlenelim…
Dizinin her sahnesine müzik konması konsantre olmayı güç hale getiriyor lütfen buna birileri el atsın birçok yorum gördüm bu konu hakkında o yüzden buraya da yazmaya karar verdim.
Ayrıca canım stilistler elinizde dünyanın en güzel kadınlarından biri olan, Barbie’nin Türkiye şubesi Burcu Biricik var Dila’nın giyimine, saçına, makyajına lütfen bir değişiklik yapın bu iki şikayeti çok okuyorum ve son derece de haklı buluyorum ne yazık ki…

Okuyan herkese teşekkür etmeden önce bir sonraki bölümün önizleme şokunu hala atlatamadığımı belirtmek istiyorum. 😁 Zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ediyorum görüşmek üzere, hoşçakalın… 🎈

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!