tds_thumb_td_300x0
Kuzgun 2. Bölümde Neler Oldu?

Sevilen hikayesiyle yayın hayatına başlayan dizi Kuzgun’un yeni bölümünde neler yaşandı?

Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen Kuzgun’un 2. bölümü yayınlandı. Kuzgun denince kalbi sızlayan ve ona, geçmişten gelen hisleriyle herkesten çok güvenen Dila, Kuzgun’a Ali’nin intikam için döndüğünü düşündüğünü söyleyi ve bu düşüncede haklı olup olmadığını sordu. Kuzgun’un Dila’ya neden döndüğünü anlattığı sahnede Kuzgun “Bana her zaman güvenebilirsin” diyor. Böylelikle ona, bildiği tanıdığı Kuzgun olduğunu hissettirme amacını gerçekleştiriyor. Öte yandan Dila ise Kuzgun’a ne kadar güvenebileceğini öğrenmek için ölümü göze almaktan çekinmiyor!Dizinin 2. bölümünde Dila Kuzgun’u eve yerleştirdikten sonra Meryem’i gördü. Meryem, yıllarca içinde biriken nefretini Dila’ya haykırmayı seçti. Kuzgun’a karşı kendisini suçlu ve borçlu hisseden, geçen onca zamana karşı vicdan azabı hiç dinmeyen Dila, kendini affettirmeye çalışırcasına Kuzgun’a tüm samimiyetiyle davrandı. Ama Kuzgun iradesini koruyarak bu samimiyete teslim olmamayı başardı. Kuzgun’un kardeşi Kartal, Rıfat’ın deposunu yaktı! Kuzgun deponun yanmasını engelledi ve abisi olduğunu bilmeyen Kartal’ı da Rıfat’ın adamlarının elinden kurtarmış oldu. Kuzgun, Kartal’ın depoyu yakma emrini kimden aldığını buldu ve büyük patronun peşine düştü. Kuzgun’un geçmişini araştıran ve çocukluğunda yaşamış olduğu zorlukları öğrenen Dila’nın vicdan azabı daha da çoğaldı.

Rıfat’ın, kızı Dila’ya saldıranları bulması için Nevşehir’e gönderdiği Ali, Kesik’in izini buldu ve hiç beklemeden İstanbul’a getirdi. Öte yandan Rıfat, Kuzgun’u şoförü olarak işe başlattı ama Kuzgun, ona yapmayı düşündüğü işin bu olmadığını ısrarla söyledi. Rıfat, Kuzgun’a kendisini ispat etmesi amacıyla kardeşi Kartal’ın tamirhanesini yakmak gibi bir görev verdi. Terzi Derviş bu konuda Kuzgun’u uyardı ama Kuzgun ne yazık ki onu dinlemedi.

Kuzgun, içerisinde Kartal’ın da olduğu ama bunu bilmediği bir anda tamirhaneyi ateşe verdi. Kartal’ı korkunç bir ölümden kurtaran ise bir şekilde Dila oldu. Dila, Kuzgun’a bu yaptığından ötürü, haklı olarak çok sert çıktı. Kuzgun, Derviş’ten Rıfat’ın deposunu yakma emrini Şeref’in verdiğini öğrendi ve onun çiftliğine girip konuşmak için yanına gitti.  Ali’nin hırpaladığı Kesik, tam Kuzgun’un ismini vermek üzereyken Dila geldi ve onun daha fazla konuşmadan serbest bırakılmasına sebep oldu. Dila, Kuzgun’la buluşmaya giden Kesik’i takip etti ve ikisini birlikte görerek yakalamış oldu. Kuzgun’un yıllar sonra neden geri döndüğünü sorgulayan Dila, bu andan sonra sorusunun cevabını net şekilde almış oldu ve nihayetinde Kuzgun’un intikam için döndüğünü anladı!

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik’in paylaştığı Kuzgun’un kadrosunda Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, gibi başarılı isimler yer alıyor.

Dizi sevilen kadrosu ve hikayesiyle seyirciye ulaşmayı başardı. Gelen raiting sonuçlarına göre, dizinin gidişatı hiç de umutsuz görünmüyor. Kritik riskli bir günde yayınlanan Kuzgun dizisi, seviliyor. Gelen tepkiler ışığında söyleyebiliriz ki raitingleri daha da artacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!